OTS Online
0 / 950
OFF
Statystyki
Ostatnio dołączył do nas: Testowy
Najlepszym graczem jest: [GOD] Crypton (5000 lvl)
Konta na serwerze 2 Ilość graczy: 6
Wolnych domków: 464 / 464 Aktywne gildie: 0 / 0
Klikając tutaj i ściągając multiloadera wspierasz reklamę servera!

4 Kilka dat
23 Listopada 2014 18:56 | Autor:

Kilka dat

Coś na co większość z Was pewnie czekała, daty!
Start forum:
1 Grudnia

Publiczne testy:
6 Grudnia, 14:00 - 7 Grudnia, 24:00

Otwarcie rejestracji:
8 Grudnia, 20:00

Start serwera:
19 Grudnia, 17:00

Wszystkie wymienione tu daty są ostateczne i nie ulegną zmianie.
3 Tygodniowy Devlog #3
23 Listopada 2014 18:53 | Autor:

Tygodniowy Devlog #3

Na początku chcielibyśmy przeprosić za brak devloga w poprzednim tygodniu, niestety z powodu braku czasu prace nad serwerem były chwilowo wstrzymane. Prace jednak już ruszyły i oto jest następny devlog.

A oto nowości nad którymi pracowaliśmy w tym tygodniu:

Frozen Fortress Event

Event ten gościł już od kilku lat na serwerze, przez ten czas pewnie większość z Was zdążyła nauczyć się już go na pamięć. Postanowiliśmy to trochę zmienić. Co więc zrobiliśmy?

Powiększyliśmy go aż dwukrotnie i zrobiliśmy go mniej liniowym niż to miało miejsce poprzednio. Od teraz co start eventu będzie tworzona inna droga do jego końca, łącznie kombinacji może być aż kilkadziesiąt.

To jeszcze nie koniec zmian, przed samym końcem eventu dodaliśmy nowego bossa, trzeba będzie go pokonać, aby przejść dalej.

Ponadto czasem podczas wykonywania eventu będzie można odwiedzić pewną bibliotekę w której znajduje się nowy NPC dający taski. Nagrodami za te taski będą specjalne przedmioty potrzebne do wykonania większego questa o którym napiszemy za około 2-3 tygodnie.

NPC Kolekcjoner

Dodaliśmy NPC, którego zapowiadaliśmy przy końcu poprzedniej edycji. Jest to NPC Kolekcjoner i znajduje się on na północnym wschodzie miasta. Będzie można dostać u niego misje polegające na przyniesieniu jakiegoś przedmiotu, NPC będzie oferował jedną misję tygodniowo.

Inne nowości

Zmiany we Frozen Fortress evencie i nowy NPC to nie wszystko nad czym pracowaliśmy. Zaczęliśmy pracę nad nowym questem dla wysokopoziomowych graczy (Pharaoh Quest) oraz powoli tworzymy tereny, które będą znajdowały się na północy miasta. Ponadto kolejne questy i taski już są w planach!
Więcej nowości już w następnym devlogu! Spodziewajcie się jeszcze większej ilości questów i tasków.
3 Tygodniowy Devlog #2
10 Listopada 2014 21:51 | Autor:

Tygodniowy Devlog #2

Kolejny devlog, tym razem z lekkim opóźnieniem, ale w końcu jest.

Na wstępie chcielibyśmy poinformować, że z powodów osobistych start serwera został przesunięty na grudzień 2014, a co za tym idzie - forum także. Obiecujemy jednak, że start serwera nie będzie już przesuwany i wystartuje on jeszcze w tym roku. Przepraszamy za utrudnienia.

A oto lista zmian z tego tygodnia:

Remap Miasta

Skończyliśmy mapować od nowa główne miasto na serwerze. Sam układ pozostał dość podobny, ale domki zrobiliśmy całkowicie od nowa i dodaliśmy parę nowych domków na wschodzie miasta. A oto niektóre z efektów naszej pracy:

Remap quest roomu

Quest room to chyba rzecz, która nie była zmieniana od pierwszej edycji serwera. Czas aby to zmienić, zrobiliśmy go całkowicie od nowa, ale zachowaliśmy poprzedni styl. Jak nam to wyszło? Przekonacie się już po starcie serwera.

System depozytów bankowych

Pod koniec poprzedniej edycji ktoś dał pomysł, aby coś takiego zrobić, stwierdziliśmy, że to wcale nie jest taki zły pomysł i to wprowadziliśmy.

Na czym polega ten system? W głównym mieście znajduje się budynek w którym jest kilka depozytów, aby się do nich dostać za każdym razem gracz musi wprowadzić ustawiony przedtem przez siebie numer PIN. Mamy nadzieję, że ten system pozwoli w pewnym ochronić przed utratą cennych przedmiotów w przypadku hacka postaci gracza.

Nowe ulepszenie dla obrońców zamku

Miało być wprowadzone jeszcze na poprzedniej edycji, ale niestety już nie zdążyliśmy. Wprowadziliśmy ulepszenie dla drużyny broniącej, są nim potwory obronne, które można ustawić na specjalnych polach. Potwory te pomagają bronić zamku przez atakowanie członków drużyny przeciwnej.

Nowa arena do firestorm eventu

Jak dotąd na Firestorm Evencie była dostępna tylko jedna arena, postanowiliśmy to zmienić i dodaliśmy kolejną, która jest utrzymana w podobnym klimacie.

Ponadto to jeszcze nie koniec nowości, mamy w planach dodanie kilku urozmaiceń do tego eventu, aby nie był on tak monotonny jak aktualnie.

Top Fragger

Postanowiliśmy lekko urozmaicić PvP event i wprowadziliśmy specjalną nagrodę, która będzie przyznawana graczowi, któremu uda się zdobyć najwięcej fragów na PvP evencie. Jaka to nagroda? Przekonacie się po starcie serwera.
No i na ten tydzień to już chyba wszystko, jak zawsze zachęcamy do śledzenia naszego roadmapu oraz ostatnich aktualizacji, aby być na bieżąco z nowościami.
3 Tygodniowy Devlog #1
8 Listopada 2014 16:52 | Autor:

Tygodniowy Devlog #1

Pierwszy tydzień od zakończenia ostatniej edycji Vestii już za nami. Postanowiliśmy pod koniec każdego tygodnia pisać małego newsa z wszystkimi zmianami, które poczyniliśmy.

A oto i lista zmian z tego tygodnia:

Posągi levelowe

Pozycje wszystkich posągów levelowych były już znane dla większości osób, dlatego też postanowiliśmy całkowicie zmienić miejsca w których one występują. Ponadto dodaliśmy na mapie aż 8 nowych posągów i zwiększyliśmy ilość poziomów, które można z nich zdobyć.

Porządek z domkami

Jak dotąd istniał tylko podział domków na główne (Vestia City) i te znajdujące się na wyspach z domkami (House Islands), nie było to zbyt dobre rozwiązanie, dlatego też postanowiliśmy to zmienić. Od teraz na stronie z domkami przy nazwie domku będzie wyświetlana dokładna nazwa wyspy na której się on znajduje. Mamy nadzieję, że ułatwi to znacząco ich wyszukiwanie.

Forum

Forum jest aktualnie przygotowywane na otwarcie. Zajmuje się nim Nevon, aktualnie jest ono czyszczone, a tematy są przenoszone do odpowiednich działów. Myślimy, że będziemy mogli z nim wystartować już w następną niedzielę.

BBCode

Wprowadziliśmy obsługę znaczników BBCode do opisów postaci na stronie, od teraz można w nich zmieniać rozmiar i kolor czcionki, a nawet dodawać obrazki.

Remap temple

Z racji tego, że większości osobom stare temple juz się znudziło, postanowiliśmy zrobić je kompletnie od nowa. Nowa świątynia ma jedno wyjście więcej i jest trochę większa od poprzedniej. O tym jak teraz wygląda będziecie mogli przekonać się już po wystartowaniu serwera.

Remap miasta

Rozpoczęliśmy mapować od nowa miasto serwera, jego kształt zostanie zachowany, jednak układ ulic oraz domki zostaną kompletnie zmienione. Zajmie nam to jeszcze około 2-3 dni, dlatego też więcej informacji o tym udzielismy w przyszłym tygodniu.

Blokada zaśmiecania domku z innego domku

Jak dotąd na serwerze była podobna blokada, ale nie uwzględniała takiej sytuacji jak powyższa. Zajęliśmy się tym i problem nie powinien już występować.

Blokada summonowania potworów na eventach

Jak zapewne niektórzy z was wiedzą, pod koniec ostatniej edycji przywróciliśmy możliwość summonowania potworów czarem utevo res. Niestety można je było summonować w każdym momencie, dlatego też wprowadziliśmy blokadę dzięki której nie będzie można ich summonować na różnego rodzaju eventach.
To już chyba wszystko, oczywiście nie uwzględniliśmy tutaj wielu mniejszych zmian, które zostały wprowadzone. Normalnie było by tego trochę więcej, ale pracę nad nową edycją rozpoczęliśmy dopiero w ten czwartek. Kolejna dawka nowości już w przyszłą niedzielę!
Serwer OFFLINE
TeamSpeak VestiaOT Status: Offline

Ilość osób:
0 / 0
Właściciel zamku:

Brak
Załóż konto!
Sklep
223.11 Od teraz droga na Frozen Fortress evencie generowana jest specjalnym algorytmem co start eventu
223.11 DOdano nowego bossa na Frozen Fortress Evencie
223.11 Dodano nowego NPC z kilkoma zadaniami
223.11 Podwojono wielkość mapy na Frozen Fortress evencie
323.11 Od teraz nie można się wylogować poza PZ na Frozen Fortress Evencie
Więcej..