Vestia Forum

Pełna wersja: EXPOWISKO WIEWIÓREK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemka, proponuję zmienić cenę punktów za wejście na expowisko wiewiórek - powinno to kosztować z 10000 task pointsów lekko, pozdro.
Hej, może jakaś argumentacja? Big Grin
(14.06.2021, 15:45)RED BULL napisał(a): [ -> ]Siemka, proponuję zmienić cenę punktów za wejście na expowisko wiewiórek - powinno to kosztować z 10000 task pointsów lekko, pozdro.

Jest dobrze, 3500 to fajna cena. Nie nabija sie tego w 3 minuty ale tez nie w godzine. Normalnie mozna sie bic o spawna. Jak juz podnosic to maksymalnie 5000, ale tez nie widze powodu.
(14.06.2021, 17:19)Gumiok napisał(a): [ -> ]Hej, może jakaś argumentacja? Big Grin

Iż, gdyż, ponieważ obecna cena jest za niska, myślę że na spokojnie można podnieść cene task pointsow, bo nie oszukujmy się, ale 3500 to wbija się szybko, kolega wyżej trochę się myli, bo wystarczy iść na follow na possessedy na faccu i w kilkanaście minut mamy 3500 task poinstow. Pięć tysięcy w sumie może być spoko opcją, ale ja bym ją trochę podniósł.
(15.06.2021, 00:02)RED BULL napisał(a): [ -> ]
(14.06.2021, 17:19)Gumiok napisał(a): [ -> ]Hej, może jakaś argumentacja? Big Grin

Iż, gdyż, ponieważ obecna cena jest za niska, myślę że na spokojnie można podnieść cene task pointsow, bo nie oszukujmy się, ale 3500 to wbija się szybko, kolega wyżej trochę się myli, bo wystarczy iść na follow na possessedy na faccu i w kilkanaście minut mamy 3500 task poinstow. Pięć tysięcy w sumie może być spoko opcją, ale ja bym ją trochę podniósł.

no to przy biciu sie o respowisko co deda musisz isc na kilkanascie minut przynajmniej zeby odbic punkty zeby znowu wejsc; to chyba wlasnie dobrze. Nie przesadzajmy zeby isc godzine wbijac punkty tylko po to zeby moc sie bic do 1 deda xd