Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

a reebok dalej expi na vestii pozdrawiam'
no wpeirdalac juz do szkółki gimby jebane
POSZLO TSIWKO NA PRIWECZKU
pw
mam, pw
masz jakiegos tsa?
wbijaj na xavato dzis to cie kopne
dasz mu jedzenie to ci stopy wylize
hehe
miculek to zwykly kundel.
Chlop pisze jakas "historie" o mnie a na koncu: "Kto to kurwa jest" OJ cax cax a mowilem ci zebys nie podpijal od matki tej amareny bo zle ci to dziala na ten mozg wielkosci penisa triady
ale cax ty nie lepszy xD na vestii gnojony byles i musiales charka kupowac i tak robiles za latawiec dalej
U kamysa pjonas zajebany parcele mu donosił w ostatniej spamował utani hur i on mi pierdoli brat Tomeczki nieudola co 1 wara nie wygrał TFUUUUU ci na pysk pluje szmato
Wogóle gość nic nie znaczący na OTSE kompletnie kurwa nic nikt go nie zna nikt nie kojarzy tylko wszystkie NPC na vesti o nim słyszały i nikt więcej i on ma czelność się unosić pierdolona kaleka jebana
japierdole zgnojona to twoja matka kurwa z TVN'U , twój stary menel jebany się wywala teraz pod leviatanem orzygany luj osikany twoja siostra patusica jebana walą ją w kiblu szkolnym ty masz 5 cm w łapie spływasz na chlapaka kurwo do jebania a ty mi tu pierdolisz? dziwko osikana miculek ? Kto to kurwa jest
oj triada triada na twoim miejscu bym tak nie szczekał bo cax juz zgnojony a ty mozesz byc nastepny Big Grin
aaa i jebac miculka. psa tomeczki ; *
Zamknac pyski. Jebac Ribbena, psa jebanego
a po 2 cax to jest takie przysłowie, że pies ktory glosno szczeka nie gryzie Big Grin wiec to moze pokazać kim jesteś w realu :< sorry ale jestes juz tak zgnojony ze na twoim miejscu zastanowil bym sie nad zmiana otsa, gry, kraju.
no ale to ze dawales staminke to jest potwierdzone na filmiczku i na to nie masz wytlumaczenia wiec sklej psioche i idz po slownik i sobie go studiuj z matulą