Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[TASK] Lily - rozwód by Gumiok
Wiele osób zadaje mi pytanie "jak się rozwieść", więc postanowiłem zrobić ten poradnik.

Żeby się rozwieść i dostać specjalne osiągnięcie wystarczy wykonać trzy misję u NPC Lily, który wygląda tak:
[Obrazek: lily.JPG]

Znajduje się on w kościele na poziomie+1.

[Obrazek: ksiadz_mapa.JPG]

Kropka na północy mapy to kościół.

Misja 1.
Zagadujemy Lily:

Cytat:X: Hello
Lily: Witaj X! Mam dla ciebie kilka misji, czy pomozesz mi w nich?
X: Tak!
Lily: Po lewej znajduje sie taca na darowizny na kosciol. Chcialabym abys podarowal na niego co najmniej 25 Gold Ingotow, wroc, gdy juz to zrobisz. (gotowe)

Teraz używamy tacy (pokazana na screenie poziżej) 25x, każde użycie zabiera nam 1[Obrazek: 9971.gif].

[Obrazek: lily_up.JPG]

Gdy już to zrobimy:

Cytat:X:Gotowe!
Lily: Dobra robota, warto wspomagac kosciol. Wroc za pare dni po kolejne zadanie. (otrzymujesz 0.25 lvla)
X:Bye!

Misja 2.
Nie martwiąc się tym, że Lily ogłosiła, że następną misję możemy wykonać za kilka dni, zagadujemy ją:

Cytat:X:Hello!
X: Tak!
Lily: Podziemia naszego kosciola zostaly nawiedzone przez przeklete potwory, chcialabym, abys je znalazl i wygnal stad raz na zawsze. Czy mozesz to uczynic? (zabilem je)

Teraz udajemy się pod kościół(schody pokazane na screenie poniżej)

[Obrazek: lily_schody.JPG]

Musimy pokonać trzy bossy:
  • Cursed Xidren
  • Cursed Xavren
  • Cursed Puzzlen
Bossy wyglądają tak:[Obrazek: the_count.gif].

Żeby się z nimi zmierzyć musimy użyć trzech trumien, których lokalizacje są pokazane na screenie.
[Obrazek: lily-1_bmp_750x750_q85.jpg]

UWAGA! Po drodze spotkamy 3 [Obrazek: wailing_widow.gif]. Bossy są dość silne i maja dużo hp, najlepiej użyć trumny, szybko wrócić do pz i powoli je zabić.

Gdy już to zrobimy zdajemy raport i otrzymujemy 10 exp token.

Misja 3.
Zagadujemy Lily:

Cytat:X:Hello!
X:Tak!
Lily: No i ostatnie zadanie, gdzies na poludnie od miasta znajduje sie pewna wieza, na jej ostatnim pietrze znajdziesz swieta relikwie znana jako holy falcon. Przyjdz, gdy juz ja zdobedziesz. (oto ona)

Teraz udajemy się na Dragony, idziemy w lewo od pz, wchodzimy na wieżę, a następnie do tp.

[Obrazek: lily_wieza_bmp_750x750_q85.jpg]

Teraz musimy pokonać kolejno:
2Gianty[Obrazek: juvenile_cyclops.gif], 2Armored Gianty[Obrazek: cyclops_smith.gif], 2Slient Assasiny[Obrazek: quara_pincher_scout.gif].

Na samej górze otwieramy skrzynkę i zanosimy holy falcon[Obrazek: holy_falcon.gif] Lily.

Gratulacje! Od teraz możesz się rozwieść, ale pamiętaj, że musisz to zrobić w niedzielę.

Pozdrawiam:
[Obrazek: wykonawca.JPG]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości