Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pkt item shop
Zniknęły mi punkty z sms shopu dowodem jest historia transakcji, po doładowaniu pkt za 12 zł po przez paypal dostalem 55 pkt, zakupilem stamina dolla i nic więcej, po kilku dniach wchodze i jest napisane, ze pozostały mi tylko 3 pkt, a na dodatek w historii transakcji jest zamówiona różdzka gdzie nigdy takiej nie zamawiałem i co najlepsze nigdzie jej nie ma czyli tak jakby nie doszła, powinno mi zostac ponad 30 pkt, nikt nie zna moich passow pozatym wszystko by widnialo w historii transakcji. Proszę sprawdzić co się stało z góry dziękuje i pozdrawiam.
(29.01.2018, 08:45)164278 napisał(a): a na dodatek w historii transakcji jest zamówiona różdzka gdzie nigdy takiej nie zamawiałem i co najlepsze nigdzie jej nie ma czyli tak jakby nie doszła, powinno mi zostac ponad 30 pkt, nikt nie zna moich passow pozatym wszystko by widnialo w historii transakcji. Proszę sprawdzić co się stało z góry dziękuje i pozdrawiam.

1. nikt nie zna moich passow pozatym wszystko by widnialo w historii transakcji. - dokładnie co było by widać w historii transakcji? twoje haslo i login? xDDDDDDDDD
2. a na dodatek w historii transakcji jest zamówiona różdzka gdzie nigdy takiej nie zamawiałem - widocznie zamówiłeś
(30.01.2018, 20:29)beagiel napisał(a):
(29.01.2018, 08:45)164278 napisał(a): a na dodatek w historii transakcji jest zamówiona różdzka gdzie nigdy takiej nie zamawiałem i co najlepsze nigdzie jej nie ma czyli tak jakby nie doszła, powinno mi zostac ponad 30 pkt, nikt nie zna moich passow pozatym wszystko by widnialo w historii transakcji. Proszę sprawdzić co się stało z góry dziękuje i pozdrawiam.

1. nikt nie zna moich passow pozatym wszystko by widnialo w historii transakcji. - dokładnie co było by widać w historii transakcji? twoje haslo i login? xDDDDDDDDD
2. a na dodatek w historii transakcji jest zamówiona różdzka gdzie nigdy takiej nie zamawiałem  - widocznie zamówiłeś

moze zle napisałem albo zle czytasz ale w historii transakcji widniało by ze ktos sobie cos zamawial a ja stracilem 30 pkt a gdzie reszta ? gdzie nie ma zadnych transakcji
ja je mam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości