Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
elfbto
czy ktoś wie jak odpalić drugiego elfa? chodzi o tego co na stronce można pobrać. (jeśli jest to na tym serverze ielegalne to itak potrzebne gdzie indziej)

ma ktoś na to jakiś pomysł ??
Jak to jak? Tak jak odpalasz notatnik czy jakąkolwiek grę. Tibie ikonką tibii, elfa ikonką elfa, nie przez cracka.

Co do używania elfbota do odpalania kilku postaci to tak, jest to tutaj w 100% legalne.
[Obrazek: 200eezr.png]
nie da się 2 naraz. Tak jest napisane...
(16.02.2018, 02:09)witos1199 napisał(a): [Obrazek: 200eezr.png]
nie da się 2 naraz. Tak jest napisane...

Czemu uruchamiasz elfa przez cracka? Na pulpicie masz folder ElfBot NG, wejdź do niego, a następnie 2x kliknij na loader.exe.
[Obrazek: 27102017-7918136.png]

Poprzednia edycja trwała 8 miesięcy(od 7 kwietnia do 15 listopada), w trakcie jej trwania łącznie odpowiedzieliśmy na:
- 7065 pytań na help channelu,
- 4937 raportów na ctrl+R,
- 294 wiadomości na fanpage,
- 537 postów na forum,
- około 1000 wiadomości na TeamSpeaku.

Biorąc pod uwagę średni czas potrzebny na odpisanie, klepaliśmy w klawiaturę przez 404115s, co łącznie daje 4 doby i 17h pisania bez przerwy.
Dodatkowo odbyliśmy około 400 rozmów na TeamSpeaku, co mniej więcej trwało 1 dobę i 9h.
Na TeamSpeaku byliśmy dostępni średnio 19h na dobę, na fanpage 14h na dobę, średni czas odpowiedzi wynosił 12 minut.

Jak łatwo można policzyć, na sam support poświęciliśmy łącznie bez przerwy ponad 6 dni i nocy.

Szanujmy swój czas! Kontaktując się z administracją od razu przejdź do rzeczy i krótko opisz swój problem/pytanie Smile
Przecież wyraźnie napisałem NIE PRZEZ CRACKA.
tylko mi pisze że mam 3 dni trial.
Poustawiaj zgodność w cracku/tibii/bocie, Uruchom jako administrator i spróbuj scrackować. U mnie po drugim albo trzecim crackowaniu, przy próbie włączenia Elfbota (nie przez cracka) w końcu się komunikat o trialu nie pojawił a na drugim lapku udało się za pierwszym razem.
@UP nic to nie dało.
pomożecie ? co 15min mi wywala tibie i bota...

(19.02.2018, 02:18)Ithuriel napisał(a): Poustawiaj zgodność w cracku/tibii/bocie, Uruchom jako administrator i spróbuj scrackować. U mnie po drugim albo trzecim crackowaniu, przy próbie włączenia Elfbota (nie przez cracka) w końcu się komunikat o trialu nie pojawił a na drugim lapku udało się za pierwszym razem.

a w cracku po co ? przecież go nie włączam
W cracku po to, że trzeba najpierw tego bota scrackować (żeby trial nie wyskakiwał), więc musisz go ten jeden raz włączyć.
Jak to że zgodnościami nie pomogło to ja nie mam pomysłu, u mnie za którymś razem się udało, tak jak pisałem wyżej.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości