Ankieta: Czy chciałbyś/aś nową edycję Vestii ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
100.00%
2 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 2 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A może, nowa edycja :?:
Witam, ja tak na szybko, z szybką propozycją Czy "władze" serwera Vestia.pl , maja zamiar może zrobic restart serva? Myślę że jest dużo ludzi w tym ja, która od początku by grała na nowej edycji. Dlatego taka prośba a zarazem propozycja, żeby może zrobić nową edycję bo nie ma takiego servera jak vestia gdzie gra tyle ludzi, i są takie bitki. Pozdrawiam  Smile
Na moje serwer postoi jeszcze jakiś czas.
A nowa edycja zapewne nie ruszy prędko. Smile
Niech ruszy nowa edycja na zimę bieżącego roku to będzie dużo osób , najlepiej 22 grudnia Big Grin
No właśnie tak myślałem że może być problem z nową edycją jakoś na dniach. Bądźmy szczerzy teraz gra 70 ludzi, czy jest jakikolwiek sens grania w tym momencie Big Grin?
(10.05.2018, 16:44)shiozimu napisał(a): Bądźmy szczerzy teraz gra 70 ludzi, czy jest jakikolwiek sens grania w tym momencie Big Grin?

Tak.

Cały czas utrzymuję, że na nową edycję na razie się nie zanosi, powtarzam to od 5 miesięcy i nadal w tej kwestii się nic nie zmieniło.
[Obrazek: 27102017-7918136.png]

Dwie poprzednie edycje trwały łącznie 15 miesięcy, w trakcie ich trwania łącznie odpowiedzieliśmy na:
- 18135 pytań na help channelu,
- 9478 raportów na ctrl+R,
- 658 wiadomości na fanpage,
- 511 postów na forum,
- około 2500 wiadomości na TeamSpeaku.

Biorąc pod uwagę średni czas potrzebny na odpisanie, klepaliśmy w klawiaturę przez 969876s, co łącznie daje 11 dób i 5h pisania bez przerwy.
Dodatkowo odbyliśmy około 850 rozmów na TeamSpeaku, co mniej więcej trwało 2 doby i 22h.
Na TeamSpeaku byliśmy dostępni średnio 18h na dobę, na fanpage 15h na dobę, średni czas odpowiedzi wynosił 9 minut.

Jak łatwo można policzyć, na sam support poświęciliśmy łącznie bez przerwy ponad 14 dni i nocy.

Szanujmy swój czas! Kontaktując się z administracją od razu przejdź do rzeczy i krótko opisz swój problem/pytanie Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości