Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 10 błąd pobierania
Witam. Dzisiaj postanowiłem zagrać na Vestii po dwóch latach przerwy, 2 lata temu grałem na starym komputerze z jakże zajebistym i niezawodnym windowsem 7 którego wszyscy znamy i kochamy. Lecz niestety... ten komputer już był przestarzały więc postanowiłem kupić zamiennika. Źle się stało  ponieważ z własnej głupoty kupiłem kompa z windowsem 10. I tu zaczyna się mój problem. 
Na siódemce wszystko śmigało, żadnych problemów (chyba że z anty virusem Wink ) z pobieraniem elfbotów z crackiem itd. itp..
Dobra nie chce mi się już tak pisać xD Podczas pobierania elfbota przeglądarka podpowiedziała mi że to szkodliwy plik więc wlazłem do pobranych plików i standardowo kliknąłem ,,zachowaj mimo to" i za nic w świecie nie wiem czemu wyskoczyło mi to ,,elf i crack.rar Niepowodzenie – Błąd pobierania".]Proszę o pomoc niefortunnych użytkowników windowsa 10 którzy to opanowali
Odpowiedz
google.pl
Odpowiedz
SZUKAŁEM lecz nic nie znalazłem :/ Myślałem że forum jest częściowo do pomocy. Jeśli taką pomoc otrzymuje z waszej strony to wielkie dzięki w takim razie.
Odpowiedz
Niewiele osób tutaj pewnie używa win 10, więc w jaki sposób można Ci pomóc?
Zerknij tutaj: http://vestia.pl/forum/showthread.php?tid=1223

Jak to nic nie da to ściągnij sobie jakiś program do "wirtualnego pulpitu", tam zainstaluj win7, 8, XP czy co tam będziesz chciał i po sprawie powinno być. Szczegóły oczywiście na Google znajdziesz, tutaj cudów bym nie oczekiwał Smile
Odpowiedz
Zmień przegladarke, wylacz windows defender
Odpowiedz
Usuń Windows 10 xd
A tak poważnie to wyłącz Defendera, Windows Smart screen itp i da się xd
[Obrazek: zabijamy.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości