Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ELFBOT] - Pobieranie/Crackowanie
#1
Cześć, wielu ludzi na helpie pisze z zapytaniem jak pobrać ElfBota, dlaczego nie może pobrać, czy też jak scrackować elfbota, by działał.

Aby pobrać ElfBot'a, wejdź pod ten Link i wybierz ElfbotNG+Crack.

Wystąpił problem z pobieraniem? Wykryto Wirusa? Zablokowano Pobieranie?

Odpowiedź jest prosta, należy dodać wyjątek, by Windows Defender nie blokował nam pobierania i nie usuwał pliku z crackiem.
Wielu graczy zastanawia się jak to uczynić...


Wybierz kolejno opcje Start > Ustawienia > Aktualizacja i zabezpieczenia > Zabezpieczenia Windows > Ochrona przed wirusami i zagrożeniami > Ustawienia ochrony przed wirusami i zagrożeniami > Dodaj lub usuń wykluczenia.
Jeśli problem się powtarza, należy skorzystać z Internet Explorer.


Jak scrackować ElfBot?

Wielu z graczy także piszę, że nie mogą Crackować Elfbota, to jest prostsze niż się wydaje!

Musimy mieć:
Elfbot (już zainstalowany)
Tibia 8.6 
Ip changer

Gdy już Elfbot zostanie zainstalowany musimy ustawić zgodność, by crack zadziałał.

1. Przechodzimy do folderu z Elfbotem, dajemy na loader.exe prawy przycisk myszy>Właściwości i ustawiamy zgodność (screen pod instrukcją)
2. Przechodzimy do folderu z Tibią 8.6, dajemy na tibia.exe prawy przycisk myszy>Właściwości i ustawiamy zgodność (screen pod instrukcją)
3. Przechodzimy do foleru z Elfcrackiem, dajemy na elfcrack.exe prawy przycisk myszy>Właściwości i ustawiamy zgodność (screen pod instrukcją)

[Obrazek: GjQyzpp.png]
Uwaga! Ustawienie do Tibi,Elfbota i do Cracka takie same jak na screenie!



W razie problemów zapraszam do odpowiedzi w tym temacie, postaram się pomóc.

Pozdrawiam, Kater
#2
A jak ktoś ma lapka za 9k i nortona za 200zł i oryginalnego windowsa 10 za 475zł to tak samo ma zrobić zgodność z windowsem xp?
#3
Możesz mieć laptopa za 50k, antywirusa za 1k (to niczego nie zmienia, bo jak się nie umie używać to i tak zajebiesz kompa wirusami z antywirusem za 1k) na Windowsie 10 testowo(sprawdzałem) wystarczyło ustawić uruchomianie jako administrator wszystkich rzeczy wymienionych wyżej.
[Obrazek: 2c71d547ba38.jpg]
#4
nie wiem mordo coś chyba mnie kłamiesz bo ja pobieram za każdym razem to loader mi się zmienia w link internetowy
#5
Nie możliwe,że pobierasz sam loader,bo .rar elfbota ma instalke i crack.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości