Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skargi na Endorfine
Exclamation 
Mam dosc mutowania na kanale help , o byle co dostajemy mute naprawde o byle co , osoby ktore tez maja takie wrazenie prosze was dopiszcie sie. 
Myślę, że gdybyś przestrzegał regulaminu to nie dostałbyś go. Nikt nie dostaje mute za niewinność.
Pomijając już fakt, że nawet nie wkleiłeś swojej wypowiedzi za którą zostałeś ukarany.

vestia.pl/rules
[Obrazek: 10012019-2256989.png]
[Obrazek: 18012019-981961.gif][Obrazek: 18012019-981961.gif][Obrazek: 18012019-981961.gif]
Nie mam takiego wrażenia. Skarga niesłuszna, można zamknąć.
(10.01.2019, 17:14)Merida napisał(a): Nie mam takiego wrażenia. Skarga niesłuszna, można zamknąć.

przeciez to ty xD
castello nie broń jej na siłę, przecież ona ma burdel w głowie
Wpadlem na ten Temat i az musialem sie zarejestrowac na forum. Panie i Panowie Administracjo i gracze... Widzac taki post jestem poprostu na tyle poirytowany ze nie moglem nie napisac czegos w tej sprawie. Mowimy o [T] Endorfina tak jest to Tutor ktory daje Mute'a i jest to tutor surowy ale bardzo konsekwentny i profesjonalny. Sam zostalem kilku krotnie ukarany i za kazdym razem byly to sluszne muty,tak przyznaje sie ze zlamalem regulamin za co bylem ukarany. Kare swoja odczekalem wiec mam czyste konto. A co do tego tematu to ktos kto go zalozyl albo zazdrosci albo nie ma co robic i takie wlasnie dziwaczne pomysly mu do glowy przychodza. Dodam jeszcze ze otrzymalem kilku krotna pomoc oraz trafne odpowiedzi od owego Tutora,za co szacuneczek i wielki plus za dobra robote! Oby tak Dalej! Pozdrawiam

PS : Przepraszam za Brak Polskich Znakow.
Uważam że mute dostaję się słusznie, w końcu to kanał od pomocy gdzie nowi gracze pytają o różne rzeczy o których nie mają pojęcia. Nie każdy gra xx raz na vestii żeby wiedzieć co i jak. Wystarczy przestrzegać regulaminu by nie dostać mute. Temat uważam że jest do zamknięcia Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości