Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyspa Frostnir
Siema wszystkim, ogółem moja propozycja wiąże się z wyspa Frostnir, sprawa jest taka ze na tej wyspie znajdują się Freezosy ale niestety tez Ice guardy i Ice demony.
Naprawde nie mam pojecia czemu Ice guardy i demony się tam znalazły, jako gracz naprawde odczuwam to ze tam są, bije sie je 2 godziny i nic nie wnoszą do tej wyspy.
Także moim pomysłem byłoby usuniecie Ice guardow i demonów z wyspy i zastąpienie ich Freezosami, niedość ze wyspa byłaby super expowiskiem, to na dodatek byłoby o 1 więcej płatnych expowisk na vestii a jak wszyscy dobrze wiemy nie jest ich za duzo.

Mam nadzieje że administracja weźmie to pod uwage i zmieni to.
Na dodatek możnaby było powiększyć wyspę bo nie jest też zbyt duża Big Grin
Odpowiedz
Ta wyspa to nie jest exp tylko miejsce do wykonania jednego z zadań u npc Veli (link >tutaj<) i dlatego są tam też "mocniejsze" potworki.
Odpowiedz
Ale czemu nie mozna zrobic tez z tego expowiska? tam jest okolo 6-7 ice guardow i demonow, NIC KOMPLETNIE NIC nie wnosza bija po 1-2k tak jak wczesniej pisalem nawet task punktow nie daja, to czemu nie mozna zrobic tej wyspy z expowiskiem i questem?
Odpowiedz
Nie mówię, że nie można z tego zrobić expowiska. Odpowiadam Ci tylko na pytanie po co tam masz Guardy i Demony, bo twierdzisz, że nie wnoszą nic.
Odpowiedz
Bo taka prawda, nic nie wnosza bija tyle co freezosy a tylko expa utrudniaja.
Odpowiedz
Trzeba pamiętać,że mimo to i tak jest to quest a nie luźne expowisko.
Odpowiedz
(13.01.2019, 19:20)KinG DruiD napisał(a): Ta wyspa to nie jest exp tylko miejsce do wykonania jednego z zadań u npc Veli (link >tutaj<) i dlatego są tam też "mocniejsze" potworki.

Popieram.
Odpowiedz
Czyli ze jak to jest quest to znaczy ze nie mozna zastapic ice guardow freezosami?
Odpowiedz
Będzie wtedy ułatwiony.
Odpowiedz
jaki ułatwiony XD powiedz mi czy byłes tam kiedyś choć raz? bo widze ze masz chyba zerowe pojecie co sie robi na tym quescie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości