Ankieta: Przywrócic areny do normalnosci czy zostawic tak jak jest?
Ankieta jest zamknięta.
Przywrócić do normalności
63.64%
7 63.64%
Zostawić jak jest
36.36%
4 36.36%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wstep na Areny PvP
Witam. ja pisze w sprawie obecnego systemu aren pvp poniewaz bardzo zle to dziala.... dowiedzialem sie ze na areny pvp od godziny 21 do polnocy moga wchodzic tylko gildie ktore sa recznie wpisane przez gumioka do systemu, a to bardzo zle poniewaz czesto w tych godzinach gumiok afkuje (myje sie albo smazy bekon na zelazku Big Grin ) i gildie nie moga wejsc na areny by walczyc

Propozycja jest taka: przywrocic areny pvp tak jak bylo wczesniej tzn. na areny kazdy moze wejsc od xxx lvla + musi byc w gildii. Nie rozumiem dlaczego wiele ludzi placze ze ktos wbija im noob charami na plecy i m walluje... ludzie ogarnijcie sie to PRZECIEZ TO JEST SERWER PVP !  Poogladajcie filmiki punia, u niego na pvp caly czas jest jakas zmiana sytuacji i cos sie dzieje, tak samo tutaj powinno byc a nie ciagla monotonia gildie 1vs1. kolejny plus jest taki, ze ludzie z ostatniej lini (czesto novoice Big Grin ) tez sie moze czegos naucza a nie tylko auto 200 sdtarget albo mwall  z bota
Pozdrawiam Confused
Odpowiedz
Także jestem za, PVP to pvp, a nie miejsce do sztywnych walk jak oponenci na końcu nawet nie raz celu nie zobaczą Big Grin
Dodatkowo nie będzie problemu z wbiciem achievementu.
Odpowiedz
Bez sensu. Jeśli masz z tym problem to podaj gildie Gumiokowi wcześniej skoro afkuje czy smaży bekon. Monotonia 1vs1 ? nie sądzę - wnioskuje, że jesteś jakimś podrzędnym graczem, ponieważ przykładowo wczoraj na Thais biły się 4 teamy. "Ludzie z ostatniej linii - novoice - auto 200 sdtarget" jak są ogarnięci to obiegają gildie na plecy z którą aktualnie walczą.
Kiedy zastosujemy poprzedni system zrobię noob charem "noob" gildie dodam kilku gitów 900 lev i niech biegają we 2/3 na plecach i wallują. Dla przeciwnej gildii nie jest to takie fajne - masz 900 lev możesz padać do skutku bo wiemy jak szybko go odrobisz.

Dla mnie teraz jest okej.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości