Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mamy skrzynki przydalyby sie klucze
Witam, 

NIe wiem czy macie to w planach czy nie ale skoro mamy piekne skrzyneczki z workerow to moze przydaloby sie np. za tydzien zrobic evencik na klucze do tych skrzyneczek. Oczywiscie domyslam sie dlaczego postawl ten event na skrzynki ;Wink ale jednak nie kazdego podejrzewam stac na zakupienie kluczy z is :Smile klucze nie musza byc koniecznie z workerow moga byc kompletnie z innych potworkow np z Rotwormow ktorych jest malo Xd i bedzie niezla mlocka o respa rotow xD
Spoko pomysł, tylko ze ja powiedziałbym że lepsze były by kurczaki z których byłby np 0.001% na zdobycie kluczyka Big Grin
(03.03.2019, 03:09)IKSTREAM napisał(a): Spoko pomysł, tylko ze ja powiedziałbym że lepsze były by kurczaki z których byłby np 0.001% na zdobycie kluczyka Big Grin

No nie to juz przesada bo tam za malo tego lata, chyba ze loot bylby nie 0.001%,moze troszke wiekszy Big Grin
Nie zapominajmy, że z workerów lecą także random bagi (możliwość zdobycia vc) czy premium bagi (które dają losową ilość punktów premium). Zawsze też można sprzedać boxa, a za pkty kupić klucz do następnego Tongue

Może w następny weekend zorganizuję nowego eventowego bossa z kluczami i nie tylko Smile

PS. Wiedziałeś o tym, że klucze można zdobyć także w grze? Np. melee klucz leci z bossa Chang Zho Big Grin
[Obrazek: 27102017-7918136.png]

Trzy poprzednie edycje trwały łącznie 19 miesięcy, w trakcie ich trwania łącznie odpowiedzieliśmy na:
- 24379 pytań na help channelu,
- 11682 raportów na ctrl+R,
- 858 wiadomości na fanpage,
- 663 postów na forum,
- około 3500 wiadomości na TeamSpeaku.

Biorąc pod uwagę średni czas potrzebny na odpisanie, klepaliśmy w klawiaturę przez 1378642s, co łącznie daje 15 dób i 23h pisania bez przerwy.
Dodatkowo odbyliśmy około 1100 rozmów na TeamSpeaku, co mniej więcej trwało 3 doby i 9h.
Na TeamSpeaku byliśmy dostępni średnio 18h na dobę, na fanpage 15h na dobę, średni czas odpowiedzi wynosił 9 minut.

Jak łatwo można policzyć, na sam support poświęciliśmy łącznie bez przerwy ponad 19 dni i nocy.

Szanujmy swój czas! Kontaktując się z administracją od razu przejdź do rzeczy i krótko opisz swój problem/pytanie Smile

(03.03.2019, 13:04)Gumiok napisał(a): Nie zapominajmy, że z workerów lecą także random bagi (możliwość zdobycia vc) czy premium bagi (które dają losową ilość punktów premium). Zawsze też można sprzedać boxa, a za pkty kupić klucz do następnego Tongue

Może w następny weekend zorganizuję nowego eventowego bossa z kluczami i nie tylko Smile

PS. Wiedziałeś o tym, że klucze można zdobyć także w grze? Np. melee klucz leci z bossa Chang Zho Big Grin

O widzisz tego nie wiedzialem Smile

Odnosnie organizacji tych eventow oby jak najwiecej. Wkoncu cos sie bedzie dziac chociarz na weekendzie Smile nie tylko 'exp stage 50%' itp, wiem ze to troche pracy wymaga ale wydaje mi sie ze jest to oplacalne Smile 

Jeszcze odnosnie tego bossa, zastanowcie sie naprawde zeby zrobic tak ze kazdy cos dostanie, tak jak jest na magic stone. Sam wiesz jakie teraz mamy lvl i przyleci jakis nowy gracz z 900 lvl bic bossa  raz ze dostanie becki a dwa wroci z niczym Smileo i oczywiwscie niech stoi w miejscu co zeby nikt go nie zabieral MC, o ilosci MC juz nie wspomne xD no i jak by dalo rade to jak by mogl sie respic czescie badz w godzinach nocnych tez np : 8-10-12-14-18 pozniej po save jeszce ze 3 razy ;p

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości