Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie polecam tego servera
Siemka, Jak wiadomo coraz częściej na serverze są spotykane lagi.
Administracja unika odpowiedzialności za lagi, a to przecież oni chcą żeby gracze grali na Vesti.
Są lagi ok zwrócili expa, idziesz na event padasz przez pierdo^one lagi i co Ci taki castello pisze? 
Sory za mało osób padło w danym czasie...
Jeżeli macie kur^a problemy z serverem to wyłączcie go na jakiś czas, a nie kur^a unikacie później za to odpowiedzialności i nie zwracacie expa...

a na końcu kończy sie to tak

You have been blocked from posting messages in Shoutbox.
Cos w tym jest Smile wyczuwam bana na Forum Shaman Big Grin
Coś w tym racji jest. Albo jakieś środki zastosować, które w pełni zwrócą stracony czas i nerwy
Niestety problem lezy po stronie serverowni. Juz wszystko zgłosiliśmy i czekamy az to naprawia. Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.
[Obrazek: logo.png]
(13.03.2019, 19:27)Daxin napisał(a): Niestety problem lezy po stronie serverowni. Juz wszystko zgłosiliśmy i czekamy az to naprawia. Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

ZWRÓĆ EXPA NA NICKI 
NOPNT SZEF
NOPNT WSZYSTKICH
NOPNT SZEFOW

A nie piszecie że im to zgłosiliście
Nie ma dodawania leveli.
[Obrazek: 26012019-6151431.gif][Obrazek: 26012019-6151431.gif][Obrazek: 26012019-6151431.gif]
(13.03.2019, 22:27)Endorfina napisał(a): Nie ma dodawania leveli.

Faktycznie Big Grin Cool
Płacz o Cyferki na Evo Guffnie gdzie sie boci 24/7 na staminach ^^
Również nie polecam, wczoraj a raczej dzisiaj w nocy został wyłączony server gdzie moja postać padła nie mając nawet laga, po prostu dzisiaj loguje i 2 albo 3 levela mniej. Ktoś powie, że piszę o gówno cyferkach. Może i tak, jestem osoba pracującą gram w chwilach wolnych po pracy i nie ukrywam sam dofinansowałem ten serwer przelewami więc jeżeli tracę czas aby rozwijać swoją postać a co za tym idzie również serwer, to łaskawie administracja mogła by zwrócić level za deda przez swój profesjonalnie "skonfigurowany" i "zabezpieczony" serwer albo chociaż coś odpisać, a nie patrzeć tylko ile smsów dzieciaki im wysłali na hamburgery z mc-donalda.
Dziękuje i pozdrawiam.
(31.03.2019, 12:45)CaZ napisał(a): Również nie polecam, wczoraj a raczej dzisiaj w nocy został wyłączony server gdzie moja postać padła nie mając nawet laga, po prostu dzisiaj loguje i 2 albo 3 levela mniej. Ktoś powie, że piszę o gówno  cyferkach. Może i tak, jestem osoba pracującą gram w chwilach wolnych po pracy i nie ukrywam sam dofinansowałem ten serwer przelewami więc jeżeli tracę czas aby rozwijać swoją postać a co za tym idzie również serwer, to łaskawie administracja mogła by zwrócić level za deda przez swój profesjonalnie "skonfigurowany" i "zabezpieczony" serwer albo chociaż coś odpisać, a nie patrzeć tylko ile smsów dzieciaki im wysłali na hamburgery z mc-donalda.
Dziękuje i pozdrawiam.

Wystarczyło przeczytać newsa na stronie.
[Obrazek: 18012019-981961.gif][Obrazek: 18012019-981961.gif][Obrazek: 18012019-981961.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości