Ankieta: Czy przydal ci sie poradnik?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
0%
0 0%
Nie
100.00%
2 100.00%
Razem 2 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ELFBOT] Dokladny poradnik na navigacje!
#1
Witam z tej strony Analfabetaa. Dzis pokaże jak zrobić navigacje na ElfBot! Odrazu mowie na win 8 oraz win 10 navserv nie działa wiec nie ma po co na nim tworzyć tej Navigacji!
SKRYPTY NA KONCU PORADNIKA

NA POCZATEK KLIKNIJ Z ZAKLADKE W BOCIE HUD i on powinien wygladac tak: 
[Obrazek: 19042019-2408783.png]

Dobra zaczynajmy!
 1. Tutaj widzicie obrazek zakładkę Navigation w ElfBot:
[img][Obrazek: 19042019-4787801.png][/img]
- Ip port: localhost
- Login: [może to być wasz nick][Uwaga nigdzie nie może być taki sam na mckach]
- Hasło: Domyślne to jest 'changeme' ale dla upewnienia można sprawdzić w lokalizacji bota w pliku navserv
- Klikamy Connect i musi pisać Disconnect!
2. Otwieramy zakladke Aimbot
-Jeżeli chcemy aby nasza pierwsza postacią był ms to nasz Aimbot powinien wyglądać tak:
[img][Obrazek: 19042019-4932354.png][/img]
a)W miejsce tam gdzie ja wpisałem 'twój nick' to powinien byc Leader (czyli pierwsza postać która chcecie sterować)
b)AimType z czego maja bić postacie
-Jeżeli chcemy żeby nasza pierwsza postacią był EK lub RP to robimy tak jak ja po kolei
Tak powinien wygladac wasz Aimbot
[img][Obrazek: 19042019-9192584.png][/img]
a)navsay 'attack $target.name'' to jest komenda którą ustawiacie na każdym mc pod tym samym hotkeyem u mnie jest to przypadek F12 (wszedzie musi byc pod tym samym hotkeyem)
b)podczas pvp na MC klikamy (okreslony hotkey jaki dalismy na wszystkich postaciach) U mnie F12

Dobra to Aimbota mamy za soba!  Blush Blush 
3. Shortkeys
[Obrazek: 19042019-9971113.png]
a)klikamy na kwadracik ktory jest przy napisie Shortkeys enabled
b)Command Symbol '/'
c)Te komendy typu "ef ep mw utito" itp. to sa komendy ktore wpisujemy na czacie Default na glownej postaci czyli Commanderze/Aimleader! Wtedy one sie wyswietlaja w oknie Navigacji o wygladzie konsoli! Ustawiamy je wedlug wlasnej wygody  byle by sie zgadzaly w skryptach np:

auto 100 dontlist | foreach 'newmessages' $nav3 if [$nav3.isnavi && $nav3.content == 'fe'] {say 'Utevo Res "Fire Elemental' | end}
                                                                                                                              ^fe to jest to co wpisujemy w shortkeys mysle ze nie ma co tlumaczyc
4. Gdzie wpisujemy Hotkeys? 
a) Otwieramy zakladke Hotkeys w bocie
b) Mamy tam napis na gornym pasku [Hotkeys Enabled] klikamy na kwadracik powinien sie pojawic znak wlaczenia i tak samo gdzie pisze Persistent!
c) Klikamy Edit [Powinno wam wyskoczyc takie okienko]
[img][Obrazek: 19042019-7010342.png][/img]
d) Jak wyskoczylo wam takie okienko to kopiujemy skrypty z samego dolu [KODU PHP] i wklejamy je w Edit
e) Jak sie udalo wam to wkleic to klikamy 'Save/Restart'
f) Gratulacje klikamy ogolny Save w bocie
g) Klikamy prawym przyciskiem na ikonke bota i odpalamy tam ikonke Navserv i gotowe  Big Grin Big Grin

Link do skryptow macie tu bo ja nie bede podawal swoich:
https://pastebin.com/NRV1ybUf
Skrypty zostaly wziete ze strony:
https://tibia.net.pl/threads/575959-HoT-...k-by-Simon   
                                                                                                                              Dzięki za przeczytanie mojego poradnika nie zapomnij zostawic oceny!

Zabraniam kopiowania mojego poradnika na inne forum chyba ze podacie prawdziwe pochodzenie jego!
#2
(19.04.2019, 20:33)Analfabetaa napisał(a): Odrazu mowie na win 8 oraz win 10 navserv nie działa 

Na win 8 działa bez żadnego problemu. Na win 10 "podobno" też, ale nikt się jeszcze nie podzielił rozwiązaniem, więc ciężko to traktować na serio.

Co do samego poradnika, tutaj jest już podobny:
http://vestia.pl/forum/showthread.php?tid=478
#3
Typie mało wiesz, a dużo piszesz, po 2 wszystko skopiowane bez jaj poradnik powinien być usunięty


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości