Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Quest] Wuhan!
#1
Pozdrawiam, przygotowałem dla was mały poradnik na Wuhan taski!

(Przepraszam za możliwą złą gramatykę, nie jestem Polakiem, jestem Słowakiem)
(Gdyby ktoś wiedział, jak ładnie edytować tekst i pomogłoby mi to sprawić, by doradca wyglądał ładnie, byłbym wdzięczny)

Za każde wejście do Wuhan płaci się 10 gi (npc Samir) i będziesz tam często chodzić, więc dobrze jest przygotować około 300+ gi, moze wiecej.
W mieście nie ma potworów, ale uwaga! nie uciekaj, ale biegnij powoli, ponieważ umierasz (dla magow i rp polecam Utamo vita).
W mieście musisz szukać ludzi i prosić ich o zadania.
90% zadania dotyczy itemkow, reszta jest nieco inna.
Oto lista rzeczy, które są potrzebne do zadań, list nie jest kompletny i nie jest posortowany!
Służy jedynie do zorientowania się, jakie przedmioty są potrzebne ... dla każdej osoby potrzebne są te same przedmioty.

25 golden falcon
1k grapes 
1k blueberry 
500 cherry
50 gold nugget,
10x nutke nr.7
5x god fruit 
500 wooden mushroom? + 300 fishburger
125 rotten food + 100 skull + 500 half eaten brain + 350 piececes of dead brain + 250 gauze bandage
500 gi na globalne expoviska giant
100 gi + 100 et + 200 red poce + gear wheel
100 black skulls
84 skorki banana + 50 spool of yarn
5x kulky ryzove,
1000 holy orchid
800 bananow + 3k dem. kamieni + 3333 klow + 5 obsidian knife
60+ long bone / short bone
1000 fish
20 grogow
15 girlish hair decoration
mapa skarbow
serpent crest
bonus lamp
1000 royal steel
250 gold nugget
2x mini stamina doll

(Nie pamiętam itemow niezbędnych do początkowych zadań, nie krępuj się pisać i dodam je, gdy ktoś wie)

Zadania specjalne:
Trzeba uzyc wyciskarka (dostajesz za niektóre zadania) na na różne rzeczy zlokalizowany w Demon oak quest reward room, Quest z pytaniami 2, Vestian boss grave, drzewo na globalnych expowiskach Giant.
Trzeba uzyc hammer na różne rzeczy: Posag Yalahari w expowisku Warlock free, oven w house Djin, statue w temple -2 (u pająków)

Najtrudniejsze zadanie polega na tym, że musisz zapłacić dużo vc (jest losowy co najmniej 5 vc, ale prawdopodobnie więcej niż 20, 30 będzie potrzebne) i przesunąć drewno znajdujące się w queste Jail service quest az po Wuhan -- Uwaga na czyszczenie (Clean server floor) co dwie godziny !!!!

Nagrody są różne, nie przychodzą za każde wykonane zadanie! na przykład: Exori max scroll na paru dni, duzo Meele/luxury boxow, klucz do melee boxa, Boosting potiony i różne inne.

Zdecydowanie, kiedy zaczynasz zadania, opłaca się je wszystkie ukończyć, ponieważ, moim zdaniem, częściowe nagrody się nie opłaca

Ostateczna nagroda to (po wykonaniu wszystkich zadań dla każdej osoby): Gratuluje! Jako nagrode otrzymujesz osiagniecie i stamina doll. Dodatkowo stojac w depo Twoja stamina bedzie sie regenerowac dwa razy szybciej! Otrzymujesz takze dostep do skrotu na Exhaustion Quescie.

I to wszystko, jeśli ktoś ma jakieś pytania lub chciałby coś dodać, spokojnie pisz Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości