Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[TASK] Gołompiarz
#1
[Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif]

Żeby dostać się na wyspę należy wpisać komendę !task squirrel  posiadając 3500 task pointsów.

! Pamiętaj o tym, by przed wejściem tam, zaopatrzyć się w kosę [Obrazek: scythe.gif], którą możesz kupić u NPC Riona.

[Obrazek: 24082019-750645.png]

NPC Golomp lata gdzieś po wyspie, gdy już go odnajdziemy, rozpoczynamy rozmowę:



Zadanie 1.



Cytat:Gracz: Hi
Golomp: Gruuuuu, gruuuuuuu, nie wiem co teraz ze soba zrobic! Pomoz mi prosze i wykonaj dla mnie kilka zadan.
Gracz: zadan
Golomp: Przeklete wiewiorki dostaly wscieklizny i wygonily mnie z mojego gniazda w drzewie! Nie moge tego tak zostawic, idz i zabij 500 wscieklych wiewiorek - niech znaja swoje miejsce. (gotowe)

Sugeruję, aby od razu zbierać walnut [Obrazek: latest?cb=20170907033543&path-prefix=en], acorn[Obrazek: acorn.gif]oraz peanut [Obrazek: peanut.gif]. Na pewno przydadzą się w innym zadaniu.

Po ubiciu 500 wscieklych wiewiorek wracamy do NPC Golomp zdajemy relacje:


Cytat:Gracz: Hi
Golomp: Przeklete wiewiorki dostaly wscieklizny i wygonily mnie z mojego gniazda w drzewie! Nie moge tego tak zostawic, idz i zabij 500 wscieklych wiewiorek - niech znaja swoje miejsce. (gotowe)
Gracz: gotowe
Golomp: Pokazales im gdzie ich miejsce? Bardzo dobrze, czas na kolejne zadanie. (otrzymujesz 1lvl)

Nagroda: 1 level.


Zadanie 2.

W tym zadaniu musisz uzbierać 100x walnut [Obrazek: latest?cb=20170907033543&path-prefix=en], 100x acorn[Obrazek: acorn.gif]oraz 100x peanut [Obrazek: peanut.gif].


Cytat:Gracz: zadanie
Golomp: To, co ostatnio zrobiles na pewno je zabolalo, ale pojdzmy o krok dalej. Chce, zebys ukradl cale ich zapasy na zime - przynies mi 100 acorns, 100 peanuts i 100 walnuts. (gotowe)
Gracz: gotowe
Golomp: Pokazales im gdzie ich miejsce? Bardzo dobrze, czas na kolejne zadanie. (otrzymujesz 1lvl)

Nagroda: 1 level.


Zadanie 3.


Ostatnim zadaniem jest zabicie bossa wściekłych wiewiórek... Zmutowanego wiewióra..
Znajdziemy go kierując się drogą wskazaną poniżej, dochodząc do skałki używamy czaru "exani hur up". Respawnuje się co 10h!

[Obrazek: 25082019-4079568.png]

Cytat:Gracz: zadanie
Golomp: Jedyne co pozostalo, to zabic tego skurkowanca Zmutowanego Wiewiora - to on jest Twoim ostatnim zadaniem. Podobno pojawia sie gdzies w okolicy co 10h... (zabilem go)
Gracz: zabilem go
Golomp: Dobra robota! Spisales sie znakomicie! W nagrode juz nigdy na Ciebie nie nasram.
Nagroda: 4 levele, mapa skarbow [Obrazek: 30148.gif], golomp trophy (ozdoba) oraz
osiągnięcie Gołompiarz
[Obrazek: golompiarz.png]

Dziękuję za uwagę i gratuluję wykonania zadania Smile

[Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif][Obrazek: squirrel.gif]
[img=0x0]http://vestia.pl/images/uploader/13062019-9253338.jpeg[/img]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości