Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cofnęła się liczba dedów?
Bug 
Witam.
Od rana pisałem o błahym błędzie.., mianowicie w questlogu nie pokazywało mi 2 achievmentów, które osiągnąłem kilka dni temu..
Sam widziałem napisy na własne oczy, że je osiągnąłem. (chodzi o Truposza za 100 fragów i świętoszka za kupno 100 blessów).
Spraw jest chyba jednak bardziej poważna.. 
Przed chwilą zauważyłem, że zaktualizował się napis "<completed> odnośnie świętoszka, a truposza już nie. [Myślałem, że naprawiłeś wyświetlanie tylko 1 achi.
Wszedłem na stronę i mnie pojebało, tutaj macie screeny bez cięć żeby nie było, że fake...
Posiadam achievment świętoszka za kupno 100 blesów przy ilości 99 dedów.
Powtórzę, że kilka dni temu posiadałem oba achievmenty (świętoszek i truposz), czyżby licznik dedów szedł do tyłu ^^?
Poproszę o przyznanie Bugfindera i wyjaśnienie tej sprawy bo ciekawi mnie temat ;p

[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 3.jpg]

[Obrazek: 4.jpg]
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
Przeciez zaczynajac gre nie masz kupionych blessow, wiec jesli na poczatku gry kupisz blessa i wczesniej nie padniesz to bedziesz mial: 1 kupiony bless, 0 zgonów
Odpowiedz
1 bless jak zaczynasz gre daje 99 blessow ogolnie. Wyłóż sie raz jeszcze to dostaniesz truposza ?
///// Do zamkniecia////
Odpowiedz
Tylko jak przeczytacie ze zrozumieniem to może wywnioskujecie, że ja już miałem te achievmenty i moja liczba dedów wynosiła ponad 100 Wink
To mi proszę wyjaśnić.
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
Nie ma możliwości, żeby ilość dedów czy osiągnięcie się cofnęły. Najprawdopodobniej sytuacja wyglądała w ten sposób, że otrzymałeś świętoszka po kupieniu setnych blessów i mając tym samym 99 dedów. Pomyślałeś, że świętoszek=truposz, co nie zawsze jest prawdą. Zobacz sobie na screeny, które podesłałeś - na żadnym nie widać, żebyś miał truposza, bo nigdy go nie miałeś - miałeś tylko świętoszka.
Jeśli padniesz jeszcze raz - będzie to setna śmierć i wtedy otrzymasz truposza Smile
[Obrazek: 27102017-7918136.png]

Trzy pierwsze edycje trwały łącznie 19 miesięcy, w trakcie ich trwania łącznie odpowiedzieliśmy na:
- 24379 pytań na help channelu,
- 11682 raportów na ctrl+R,
- 858 wiadomości na fanpage,
- 663 postów na forum,
- około 3500 wiadomości na TeamSpeaku.

Biorąc pod uwagę średni czas potrzebny na odpisanie, klepaliśmy w klawiaturę przez 1378642s, co łącznie daje 15 dób i 23h pisania bez przerwy.
Dodatkowo odbyliśmy około 1100 rozmów na TeamSpeaku, co mniej więcej trwało 3 doby i 9h.
Na TeamSpeaku byliśmy dostępni średnio 18h na dobę, na fanpage 15h na dobę, średni czas odpowiedzi wynosił 9 minut.

Jak łatwo można policzyć, na sam support poświęciliśmy łącznie bez przerwy ponad 19 dni i nocy.

Szanujmy swój czas! Kontaktując się z administracją od razu przejdź do rzeczy i krótko opisz swój problem/pytanie Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości