Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płatne expy za Gi
(24.12.2021, 07:32)XIVEK HEARTBREAKER napisał(a):
(22.12.2021, 03:11)LegionowskiStyl napisał(a): Przedwczoraj miało miejsce poprawienie płatnych expów za Gi, ale nic nie zostało o tym wspomniane na głównej stronie vestii - czytaj. prawa strona (co nowego?)
Uważam, że 200 czy 250gi za wejście na płatne expowisko to stanowczo za dużo.
Wcześniej za 2gi praktycznie nikt tam nie siedział, nie było oblegane przez graczy tamte expa, co można stwierdzić, że nawet to dość interesujące by przykuć uwage graczy.
Teraz zostało podniesione. Moim zdaniem jest to stanowczo za dużo jak już wspomniałem i prosiłbym o zmiane na nieco mniej.
Wypowiedzcie się gracze na ten temat, myślę, że nie tylko ja widzę z tym "problem"

przeciez z 300 gi to zbierasz przez nocke

gdzie Ty wynosisz niby tyle siana? Big Grin
Odpowiedz
z grogów
Odpowiedz
Jak ludzie wynoszą te 300gi dziennie, to dziwne że Gi trzymają jakąkolwiek wartość na tym ots. Nie przesadzajcie z tymi 300gi na nocke z 1 mc, bo po tym respie grogów biega więcej osób niż po temple.
Odpowiedz
(24.12.2021, 16:14)legus6969 napisał(a): Jak ludzie wynoszą te 300gi dziennie, to dziwne że Gi trzymają jakąkolwiek wartość na tym ots. Nie przesadzajcie z tymi 300gi na nocke z 1 mc, bo po tym respie grogów biega więcej osób niż po temple.

Z botem ustawionym od 23:33 do 12 z groszem zebrało mi 253 gi, także całkiem nieźle.
I to na Evil Tortoise (paladynem).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości