Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niesłuszne Bany
Nick zbanowanej postaci: Cannabis, High Life, Ecstasy, Wyimaginowany
Powód zbanowania: Naduyzwanie MC
Odwoładnie się: Expiłem postacią o nicku "Wyimaginowany" na Dragonusach (ze spam UE)  i chciałem wyczyścić sobie expa. Wbiłem na 3 MC i zabiłem kogoś, a przez to że na czwartej postaci miałem spam UE i uderzyłem zabitego gracza wcześniej to uznało że biłem na 4 MC. Można sprawdzić że sytuacja wynikła przypadkowo i czwartą postacią nie chciałem nikogo zabijać. Proszę o odbanowanie...
Banujący: Automatic binishment
Odpowiedz
(23.01.2019, 03:13)Cannabis napisał(a): Nick zbanowanej postaci: Cannabis, High Life, Ecstasy, Wyimaginowany
Powód zbanowania: Naduyzwanie MC
Odwoładnie się: Expiłem postacią o nicku "Wyimaginowany" na Dragonusach (ze spam UE)  i chciałem wyczyścić sobie expa. Wbiłem na 3 MC i zabiłem kogoś, a przez to że na czwartej postaci miałem spam UE i uderzyłem zabitego gracza wcześniej to uznało że biłem na 4 MC. Można sprawdzić że sytuacja wynikła przypadkowo i czwartą postacią nie chciałem nikogo zabijać. Proszę o odbanowanie...
Banujący: Automatic binishment

Sprawdziłem miejsca zbanowania tych postaci i było tak jak mówisz. Bany zdjęte ale na przyszłość bardziej uważaj.
[Obrazek: 18012019-981961.gif][Obrazek: 18012019-981961.gif][Obrazek: 18012019-981961.gif]
Odpowiedz
Nick zbanowanej postaci: NOPNT DAGLAS
Powód zbanowania: Sprzedaż postaci za PLN
Odwoładnie się: Castello wiesz o co chodzi, (Czas poswiecony w grze) było to zrobione po to że jak ktos by wplacil pieniadze to ja nie dam mu postaci ze wzgledu takiego ze postac nie byla celem aukcji a czas poswiecony grze wtedy mozna odwolywac sie do allegro ale w zaden sposob nie udowodnia mi tego ze nie dalem mu (czasu poswieconego w grze) a eq bylo wstawione dla picu zeby ktos sie szybko napalil
Banujący: [CM] castello

Prosze tylko o skrócenie bana bo na logike nie gral bym tu jak bym chcial konto sprzedac :p a odrazu zalatwilem sobie postac zeby tylko grac, wiecej takiej akcji nie zrobie z gory dzieki
Odpowiedz
(03.02.2019, 01:03)Daglas napisał(a): Nick zbanowanej postaci: NOPNT DAGLAS
Powód zbanowania: Sprzedaż postaci za PLN
Odwoładnie się: Castello wiesz o co chodzi, (Czas poswiecony w grze) było to zrobione po to że jak ktos by wplacil pieniadze to ja nie dam mu postaci ze wzgledu takiego ze postac nie byla celem aukcji a czas poswiecony grze wtedy mozna odwolywac sie do allegro ale w zaden sposob nie udowodnia mi tego ze nie dalem mu (czasu poswieconego w grze) a eq bylo wstawione dla picu zeby ktos sie szybko napalil
Banujący: [CM] castello

Prosze tylko o skrócenie bana bo na logike nie gral bym tu jak bym chcial konto sprzedac :p a odrazu zalatwilem sobie postac zeby tylko grac, wiecej takiej akcji nie zrobie z gory dzieki

Przeczytaj to co napisałeś i sam spróbuj się nie zaśmiać...

Wystawiłeś postać wraz z eq na allegro dopisując "sprzedam czas poświęcony w grze" i myślałeś, że dzięki temu wywiniesz się od ewentualnego bana? Niestety, ale ja cwaniactwa nie toleruję. Bardzo dobrze wiem, że co edycje próbujesz sprzedawać postacie za PLN. Gdybyś był niewinny to prosiłbyś o unbana a nie o skrócenie.
Dodam jeszcze, że każda kolejna próba sprzedaży za realne pieniądze zakończy się permanentnym banem beż możliwości odwołania się.
[Obrazek: 18012019-981961.gif][Obrazek: 18012019-981961.gif][Obrazek: 18012019-981961.gif]
Odpowiedz
Nick zbanowanej postaci : Kamilinho
Powód spam : sprzedawałem postać w zasadzie dwie legalnie na stronie ots za punktu i chciałem to napisać napisalem bedąc w depo i po 1 razie na trade i na gamechacie po czym dostałem bana w ciągu 3 minut . Na tej postaci mi nie zależy ale na innych na tym koncie już tak ... po za tym ban na 3 dni biorać pod uwage ze server powoli upada i coraz mniej osób na nim gra to chciałbym ostatnie dni jeszcze móc sie z niego cieszyc zwlaszcza ze sporo punktów kupiłem ....
Odpowiedz
(04.02.2019, 21:53)KFYEJHBH napisał(a): Nick zbanowanej postaci : Kamilinho
Powód spam : sprzedawałem postać w zasadzie dwie legalnie na stronie ots za punktu i chciałem to napisać napisalem bedąc w depo i po 1 razie na trade i na gamechacie po czym dostałem bana w ciągu 3 minut . Na tej postaci mi nie zależy ale na innych na tym koncie już tak ... po za tym ban na 3 dni biorać pod uwage ze server powoli upada i coraz mniej osób na nim gra to chciałbym ostatnie dni jeszcze móc sie z niego cieszyc zwlaszcza ze sporo punktów kupiłem ....

Odbanowałem te postacie ze względu na to, że są one wystawione na stronie. Na przyszłość pisz za co chcesz sprzedać postacie by uniknąć podobnej sytuacji.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości