Vestia Forum

Pełna wersja: [ELFBOT] - Pobieranie/Crackowanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, wielu ludzi na helpie pisze z zapytaniem jak pobrać ElfBota, dlaczego nie może pobrać, czy też jak scrackować elfbota, by działał.

Aby pobrać ElfBot'a, wejdź pod ten Link i wybierz ElfbotNG+Crack.

Wystąpił problem z pobieraniem? Wykryto Wirusa? Zablokowano Pobieranie?

Odpowiedź jest prosta, należy dodać wyjątek, by Windows Defender nie blokował nam pobierania i nie usuwał pliku z crackiem.
Wielu graczy zastanawia się jak to uczynić...


Wybierz kolejno opcje Start > Ustawienia > Aktualizacja i zabezpieczenia > Zabezpieczenia Windows > Ochrona przed wirusami i zagrożeniami > Ustawienia ochrony przed wirusami i zagrożeniami > Dodaj lub usuń wykluczenia.
Jeśli problem się powtarza, należy skorzystać z Internet Explorer.


Jak scrackować ElfBot?

Wielu z graczy także piszę, że nie mogą Crackować Elfbota, to jest prostsze niż się wydaje!

Musimy mieć:
Elfbot (już zainstalowany)
Tibia 8.6 
Ip changer

Gdy już Elfbot zostanie zainstalowany musimy ustawić zgodność, by crack zadziałał.

1. Przechodzimy do folderu z Elfbotem, dajemy na loader.exe prawy przycisk myszy>Właściwości i ustawiamy zgodność (screen pod instrukcją)
2. Przechodzimy do folderu z Tibią 8.6, dajemy na tibia.exe prawy przycisk myszy>Właściwości i ustawiamy zgodność (screen pod instrukcją)
3. Przechodzimy do foleru z Elfcrackiem, dajemy na elfcrack.exe prawy przycisk myszy>Właściwości i ustawiamy zgodność (screen pod instrukcją)

[Obrazek: GjQyzpp.png]
Uwaga! Ustawienie do Tibi,Elfbota i do Cracka takie same jak na screenie!



W razie problemów zapraszam do odpowiedzi w tym temacie, postaram się pomóc.

Pozdrawiam, Kater
A jak ktoś ma lapka za 9k i nortona za 200zł i oryginalnego windowsa 10 za 475zł to tak samo ma zrobić zgodność z windowsem xp?
Możesz mieć laptopa za 50k, antywirusa za 1k (to niczego nie zmienia, bo jak się nie umie używać to i tak zajebiesz kompa wirusami z antywirusem za 1k) na Windowsie 10 testowo(sprawdzałem) wystarczyło ustawić uruchomianie jako administrator wszystkich rzeczy wymienionych wyżej.
nie wiem mordo coś chyba mnie kłamiesz bo ja pobieram za każdym razem to loader mi się zmienia w link internetowy
Nie możliwe,że pobierasz sam loader,bo .rar elfbota ma instalke i crack.