Vestia Forum
[EVENT] Letni Event - zadania u Waldo - WSZYSTKIE ZADANIA (700+ lvl) - Wersja do druku

+- Vestia Forum (https://vestia.pl/forum)
+-- Dział: Poradniki (https://vestia.pl/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Dział: Poradniki Graczy (https://vestia.pl/forum/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: [EVENT] Letni Event - zadania u Waldo - WSZYSTKIE ZADANIA (700+ lvl) (/showthread.php?tid=1574)[EVENT] Letni Event - zadania u Waldo - WSZYSTKIE ZADANIA (700+ lvl) - Endorfina - 21.08.2019

Jak się dostać na wyspę eventową opisałam już tutaj Zadania u NPC Lee


Zadanie 1.

Rozmawiając z NPC Waldo piszemy: hi > zadanie

W zadaniu pierwszym NPC Waldo zleca nam uzbieranie 100 sztuk elemental crystal [Obrazek: elemental_crystal.gif]. Można je zdobyć z duchów występujących na północnej wyspie. Żeby się tam dostać udajemy się do kapitana NPC Samir, który znajduje się na łodzi w północno-zachodniej części Vestia City.

Piszemy: hi>wyspa polnocna

Po oddaniu kryształów dla NPC Waldo otrzymujemy kolejne zadanie.

Teraz czeka nas maraton. Piszemy wszędzie hi > list.

Zadanie 2.

Zanieś list do NPC Donald. Znajduje się w górnej części, pośrodku na TP Sklepy. Dostajemy paczkę zwrotną, którą mamy przynieść dla NPC Waldo.

Zadanie 3.

Zanieś list do NPC Pijany Joe. Znajduje się na statku na południowo-wschodniej części Vestia City poziom +1. Dostajemy paczkę zwrotną, którą mamy przynieść dla NPC Waldo.


Zadanie 4. W tym zadaniu wymagany jest 800lv+

Zanieś list do NPC Odkrywca. Możemy się do niego dostać poprzez TP Questy w DP wchodząc na Vestian Quest. Dostajemy paczkę zwrotną, którą mamy przynieść dla NPC Waldo.

Zadanie 5.

Ponownie udajemy się z kolejny listem do NPC Donald. Znajduje się w górnej części, pośrodku na TP Sklepy. Dostajemy paczkę zwrotną, którą mamy przynieść dla NPC Waldo.

Zadanie 6.

Zanieś list do NPC Vela. Znajduje się ona w podziemiach i możemy się do niej dostać kierując się strzałką na mapie.

[Obrazek: 27032017-7862998.png]
Dostajemy paczkę zwrotną, którą mamy przynieść dla NPC Waldo.

Zadanie 7.

Zanieś list do NPC Phobos. Możemy się do niego dostać poprzez TP Questy w DP wchodząc w TP Tropikalna Wyspa - Taski (poziom +1). Dostajemy paczkę zwrotną, którą mamy przynieść dla NPC Waldo.

Zadanie 8.

Zanieś list do NPC Nathil. Możemy się do niego dostać poprzez TP Questy w DP wchodząc w TP Heaven Quest (poziom +1). Jest to strażnik znajdujący się za ladą zamku. Dostajemy paczkę zwrotną, którą mamy przynieść dla NPC Waldo.

Zadanie 9.

Zanieś list do NPC Garond. Udajemy się do DP+1 i wchodzimy w TP po lewej stronie. Dostajemy paczkę zwrotną, którą mamy przynieść dla NPC Waldo.

Zadanie 10.

Zanieś list do NPC Vairon. Możemy się do niego dostać poprzez TP Questy w DP wchodząc w TP Combined Shield Quest. Dostajemy paczkę zwrotną, którą mamy przynieść dla NPC Waldo.

Zadanie 11. (do tego zadania potrzebujemy 40 sztuk piekielnych kłów [Obrazek: 8614.gif])

Zanieś list do NPC Oldvar. Znajdziemy go na początku Frozen Fortress Event. Dostajemy paczkę zwrotną, którą mamy przynieść dla NPC Waldo.

Zadanie 12.


Zanieś list do NPC Ocalaly. Możemy się do niego dostać poprzez TP Questy w DP wchodząc w TP Zombie Quest. Dostajemy paczkę zwrotną, którą mamy przynieść dla NPC Waldo.Po wykonaniu wszystkich zadań otrzymujemy Magiczne ciasto [Obrazek: carrot_cake.gif],

które teleportuje na losowe płatne expowisko. Można go użyć raz dziennie.

[Obrazek: lato.png]

Dodatkowo zdobywamy osiągnięcie

Letni Event