Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[TASK] Lily - rozwód by Shaman
#1
Witam!
W dzisiejszym poradniku przedstawię wam NPC Lily u której możemy się rozwieść.

Zaczynamy naszą przygodę z Npc Lily w kościele, który znajduje się w Północnej części miasta.
[Obrazek: 8VnuIOX.png]

[Obrazek: XVQkym2.png]

Zadanie 1.
Musimy porozmawiać z NPC Lily
Cytat:
Shaman: Hi
Lily: Witaj X! Mam dla ciebie kilka misji, czy pomozesz mi w nich?
Shaman: Tak!
Lily: Po lewej znajduje sie taca na darowizny na kosciol. Chcialabym abys podarowal na niego co najmniej 25 Gold Ingotow, wroc, gdy juz to zrobisz. (gotowe)


Następnie musimy posiadać w Bacpkacku 25 Gold Ingots i klikamy na tacę, która jest oznaczona na czerwono.
Przypominam że po każdym kliknięciu na tace zabiera nam 1 gold ingot [Obrazek: 9971.gif]

[Obrazek: cSO5004.png]

Po wykonaniu misji musimy znów porozmawiać z NPC Lily.

Shaman: Gotowe!
Lily: Dobra robota, warto wspomagac kosciol. Wroc za pare dni po kolejne zadanie. (otrzymujesz 0.25 lvla)
Shaman: Bye!


Zadanie 2.
Nie musimy się martwić że Lily powiedziała że następną misję możemy wykonać za kilka dni, więc piszemy ponownie:

Cytat:
Shaman: Hi
Lily: Witaj X! Mam dla ciebie kilka misji, czy pomozesz mi w nich?
Shaman: Tak!
Lily: Podziemia naszego kosciola zostaly nawiedzone przez przeklete potwory, chcialabym, abys je znalazl i wygnal stad raz na zawsze. Czy mozesz to uczynic? (zabilem je)

Teraz udajemy się pod kościół (schody pokaże w screenie poniżej).


[Obrazek: IEFxyBS.png]

[Obrazek: m58l3BS.png]

Bossy są dość silne i mają dużo hp, najlepiej użyć trumny, szybko wrócić do pz i powoli je zabijać.

[Obrazek: vSTt8XP.png]


Musimy pokonać trzy bosy:

  •   Cursed Xidren, który znajduje się na południe.
  • Cursed Xavren, który znajduje się na północ.
  • Cursed Puzzlen, który znajduje się na wschód.
Tak wyglądają bosy:

[Obrazek: the_count.gif]


Po zabiciu 3 bosów wracamy i zdajemy raport, a w nagrodę otrzymujemy 10 exp token.


Zadanie 3.
Cytat:
Shaman: Hi
Lily: Witaj X! Mam dla ciebie kilka misji, czy pomozesz mi w nich?
Shaman:Tak!
Lily: No i ostatnie zadanie, gdzies na poludnie od miasta znajduje sie pewna wieza, na jej ostatnim pietrze znajdziesz swieta relikwie znana jako holy falcon. Przyjdz, gdy juz ja zdobedziesz. (oto ona)


Teraz musimy się udać na Dragony, idziemy w lewo od pz, wchodzimy na wieżę, a następnie do tp.


[Obrazek: 5UmPSm8.png]



Teraz musimy pokonać:
2x Gianty

 [Obrazek: juvenile_cyclops.gif]

2x Armored Gianty
[Obrazek: cyclops_smith.gif]

2x Silent Assasiny
[Obrazek: quara_pincher_scout.gif]


Na samej górze wieży klikamy skrzynkę i zanosimy Holy Falcon [Obrazek: holy_falcon.gif] Lily.

Gratulacje! Od teraz możesz się rozwieść, ale pamiętaj, że musisz to zrobić w niedzielę.



Pozdrawiam:
[Obrazek: dLqiYMG.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości