Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Inne] Kilka sposobow na zarobienie VC
#1
Poradnik stworzony z myslą o nowych graczach ktorzy nie wiedza co to vc i skąd je wziąć.

Zacznijmy od tego, co to jest vc? Jest to moneta wyglądająca jak scarab coin o równowartości 1pkt do sms shopu. Główny środek płatniczy na Vestii.

Jest wiele sposobów na zdobycie vestian coins, podam kilka z nich.

Ja głownie zarabiam VC na handlu, kupuje isy (item shop) za okazyjną cenę, i sprzedaje je drożej.
Jeśli nie masz czym handlować to wystarczy pozbierać troszkę rzeczy np.
- upgreade stone +5 /za bp można wziąć 1vc a uzbieranie 1bp to kwestia kilku minut.
- brown,green,red,blue piece of cloth - przedmioty potrzebne do zadań levelowych. Można za nie zgarnąć nawet kilka VC za 100szt, najbardziej cenione są blue POC ze względu na ich rzadkość kosztują nawet 50 vc za 200 szt.

Tu podaje link do cennika wszystkich wartościowych przedmiotów: Cennik Przedmiotów
Wiele z tych przedmiotów można bez problemu zdobyć, a co za tym idzie, zarobić...

Dla nowych gracz polecam zbieranie śmieci typu: mpa, golden legsy, mms, golden bootsy i wiele innych. Przedmioty te sprzedajecie u npc za cc (gi), a 20-25 gi można juz sprzedać za 1vc.

Vc lub przedmioty wartościowe można zdobyć również z questow, zadań oraz instancji.

Poradnik nie jest perfekcyjny. Robiłem go z nudów, po za tym jest to mój pierwszy poradnik.

Poradnik by Shadowx
[Obrazek: logo.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości