Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

widocznie rare skoro trudno zdobyc -.^
@Gumiok nie wiem co to za gierki, ale bot latał 2 dni na Freezerach i 0 bp yellow, zwiększ loot ich do 100%, bo to tylko jebany plecak, a nie rare item, tak samo z czego dropi purlple bp?
@
i chyba mało wyraźnie, bo nie widziałem Smile
"typie" jak już to - "jest napisane"
typie wyraznie pisze ze itemki dochodza do 30min
A Pana [T] Boli chyba coś faktycznie boli bo nie raczy odpisywać na pytania... Fajny supporcik XD
Czy mozna, cofnac transakcje z sms shopu ? Czekalem 20min i caly czas miałem na czerwono: Nie zrealizowana - myślałem, że jakiś błąd to zamówiłem drugi raz... No i teraz mam 2x spartan helmet'a....
wszystko rozumiem ale za krotki czas powinno to byc choc do srody,czwartku
Nie chodzi o to, żeby w 2 minuty zrobić wszystkie taski, gdzie Twój duch RPG? Rok i 2 lata temu każdy sobie na spokojnie wykonał wszystkie taski, a event trwał jeden dzień mniej...
za krótko event trwa i za malo expowiska na jajca przesada
Nie ma żadnego przymusu zbierania wartościowych przedmiotów, jeśli nie chcesz, nie musisz zbierać ;p
myślę, że nikomu nie będzie się chciało siedzieć i patrzeć cały dzień co leci z kanopusów, bo jest to zagadka i nie ma nawet tutuaj loot channela i wszystko trzeba sprawdzać przez server log Wink
Jest taki poradnik na forum, ale nie zawiera wszystkich nowych potworów i od momentu stworzenia poradnika trochę się pozmieniało. Nie mam nic przeciwko, żeby ktoś ten poradnik zaktualizował Smile
Server już dawno zapomniał czym jest PVP i grane full RPG to coś takiego się przyda, bo każdy już wie co leci z tych oklepanych potworów a przykładowe kanopusy czy pizdryki to zagadką i wątpie aby ktokolwiek siedział cały dzień aby patrzeć co z tego leci.
Może pomyślicie nad stworzeniem jakiejś biblioteki na stronie z potworami jak to jest na niektórych otsach co są custom potworki z opisem zadawanego dmg i loota.
Mniej więcej
szansa pewnie taka jak na efretke z luxury boxa
Poważnie
Poważnie taki loot z tego?