Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

Kiedy doczekamy się kolejnego tak pięknie rozjebanego respa jak aczki 50?
moze jeszcze item do shopa co daje blessa na stale
kurwa przeciez to niszczy rozgrywke w chuj to tak jakbys ustawil rsa od 999999999999 fragow
Czemu ty dodales jakies auto blessy xDDDDDDDD
kiedy jakis update fajny
xd
kefir god podsumował wszystko
na poczatek niech runy beda dzialac tak jak nalezy esa
Najbardziej bawią twoje devlogi przed startami rozdziealsz ja na 3 tygodnie i co dodajesz? x itemów co ci zajmuje z 10 minut roboty i oczywiście żeby je zdobyć trzeba posmarować oraz useless test wiedzy
Albo piszesz, ze nie chcesz dodawac latwych aczkow a dodajesz jakies prey stony co i tak wiekszosc chuj daje i sie je zżera tylko po aczka
ludzie beda kupowac itemki addonowe za vc co napedzi gospodarke serwera i napelni twoje kieszenie
a jak chcesz robic jakies itemki typowo pod kase jak jaja smoka czy inne gowna to lepiej zrob nowy addon system
Gumiok jak ty tydzien temu gdzies pisales, ze dobry pomysl z dodaniem expow na aczki a wczoraj pisales, ze jest git nie potrzeba expow
a to co ma znaczenie jak cast/poprawne dzialanie run/ areny z mozliwoscia zmiany ustawien nie beda zrobione
jednak od kilku lat zamiast nich robicie jakies dark wizardy i smieszne itemki o ktorych nikt nawet nie pisal
a i tak bym nie robil takich tematow bo uwazam ze sa wazniejsze rzeczy do zrobienia niz expowiska/itemy
mi nie zalezy na expowiskach bo gram tylko jak sa teamy a pozniej stawiam bota byle gdzie albo daje xloga
Naprawdę, możecie mi uwierzyć lub nie, ale po drugiej stronie zawsze jest człowiek i często mówię, że jeśli masz jakąś propozycję, to zrób temat na forum - jeśli ludzie Cię nie wyśmieją, to zdecydowanie wezmę każdą propozycję pod uwagę (nawet te głupie).