Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem zmian w obecnym systemie staminy?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
82.69%
43 82.69%
Nie
17.31%
9 17.31%
Razem 52 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany w systemie staminy
Ten temat będzie służył do pisania propozycji oraz opinii na temat obecnego systemu staminy.

Proponowane zmiany:
1. Huh Huh Huh

Zrobione:
1. Dodatkową nagrodą z frozen fortress eventu jest godzina staminy (pod warunkiem, że gracz ma jej mniej niż 39:00)
2. Każda nagroda na instancji daje 60 minut staminy (pod warunkiem, że gracz ma jej mniej niż 39:00)
3. Dodatkową nagrodą od Garonda jest 1h staminy (pod warunkiem, że gracz ma jej mniej niż 39:00) -- zostanie wprowadzone po północy 04.01.2017
4. Mini stamina doll odnawia 5h staminy (pod warunkiem, że gracz ma jej mniej niż 34:00)
5. Dodatkową nagrodą od Kolekcjonera jest 10h staminy (pod warunkiem, że gracz ma jej mniej niż 30:00) -- zostanie wprowadzone po północy 08.01.2017

Dodatkowo zachęcam do głosowaniu w dołączonej ankiecie.

Uprzedzam, że nie ma najmniejszej szansy, żeby po śmierci regenerowało się więcej staminy - patrząc na ostatnie 4 edycje tą kwestię mamy bardzo dobrze przemyślaną.
[Obrazek: 27102017-7918136.png]

Trzy pierwsze edycje trwały łącznie 19 miesięcy, w trakcie ich trwania łącznie odpowiedzieliśmy na:
- 24379 pytań na help channelu,
- 11682 raportów na ctrl+R,
- 858 wiadomości na fanpage,
- 663 postów na forum,
- około 3500 wiadomości na TeamSpeaku.

Biorąc pod uwagę średni czas potrzebny na odpisanie, klepaliśmy w klawiaturę przez 1378642s, co łącznie daje 15 dób i 23h pisania bez przerwy.
Dodatkowo odbyliśmy około 1100 rozmów na TeamSpeaku, co mniej więcej trwało 3 doby i 9h.
Na TeamSpeaku byliśmy dostępni średnio 18h na dobę, na fanpage 15h na dobę, średni czas odpowiedzi wynosił 9 minut.

Jak łatwo można policzyć, na sam support poświęciliśmy łącznie bez przerwy ponad 19 dni i nocy.

Szanujmy swój czas! Kontaktując się z administracją od razu przejdź do rzeczy i krótko opisz swój problem/pytanie Smile

zrob tak ze po dedzie nie reguje sie mana. i skonczy sie placz ze padaja.
2 i 3 w miarę ok chociaż nwm czy od tego kolekcjonera nie bd za dużo tej staminy i tak samo zmienił bym że np trzeba mieć mniej niż 36h bo przy 39 dostanie 4h i ma zieloną stamine albo żeby regenerowalo tylko pomarańczową a odnośnie 1 punktu to słabo to widzę bo tylko high lvl będą na tym korzystać bo low lvl będą wybijane czyli dalej high lvl bd jechać z expem Smile
Witam, mam 1050 lvl i wiem że na patencie do 1000 lvl oplaca sie deski walic na stamine (pomarańczowa) ( zielona do 750 (bo 5 odnawia min) ) . Wiec tak czy tak gumiok chcąc/niechcąc nie zabronisz nam expic 24/7. Jeżeli ktoś nie przypatenci to jest w plecy, kwestia sprytu. Co do staminy wlasnie wchodze tu po to by napisać żeby ją w jakikolwiek dodatkowy/dodatkowe sposoby móc zwiększyć, nie ingeruje jak skąd co po co - tylko by były takie możliwości - z instacji skoro robisz ją raz dziennie i tylko masz szanse gdy znajdziesz skrzynke to moim zdaniem nie 20 min a godzina staminy powinna tu sie odnawiać bo i tak powyzej 1000 wbijesz 1-2lvl max w tą godzinke.
Pozdrawiam Tehace.
Może umieranie podczas warmodów powinno zwracać więcej staminy niż zwykłe śmierci tak żeby branie udziału w wojnach dawało jakaś nagrodę w postaci większej ilości staminki, wiadomo, że trzeba by ogarnąć do tego jakieś zabezpieczenia przeciwko wykorzystywaniu tego bez realnych warmodów ale myślę, że jest to do zrobienia.
we usun stamine i bedzie fajnie
XD
Hmmm mam 1k+ RPka i wbijam średnio 2-3 lvle na h pomarańczowej staminy (co po odjęciu deski na tą godzinę staminy daje 0.5 - 1.5lvl/h) + misja dzienna to 20-25 lvli na dobę. Według mnie system staminy był najlepszy za czasów Cryptona, nie chce krytykować ale stwierdzam fakty. Moim zdaniem najbliższe updaty (W SPRAWIE STAMINY) są nie potrzebne a wręcz złe i nie ukrywam,że w moim przypadku chęć gry na Vesti zmniejsza się. Pomyślmy o małym kroku w tył i zmodernizowaniu systemu staminy. Pierwszą opcją mogło by być całkowite wyeliminowanie czerwonej staminy. Druga opcja może zmieńmy regeneracje offline staminy z 1min off=1 min pomarańczowej staminy na 2-3? Kolejnym pomysłem jest wprowadzenie misji dziennych, za które dostajemy nagrodę w wysokości kilku h staminy? Następnym moim pomysłem jest zmniejszenie expa do ÷2 ale z wieczną zieloną staminą. Ostatni mój pomysł to zmiana staminy z smsa (niech daje 10h).
zmniejszenie expa i wieczna zielona najlepszy plan ale teraz już raczej się tego nie da zrobić
(27.12.2017, 19:25)suveniro napisał(a): Hmmm mam 1k+ RPka i wbijam średnio 2-3 lvle na h pomarańczowej staminy (co po odjęciu deski na tą godzinę staminy daje 0.5 - 1.5lvl/h) + misja dzienna to 20-25 lvli na dobę. Według mnie system staminy był najlepszy za czasów Cryptona, nie chce krytykować ale stwierdzam fakty. Moim zdaniem najbliższe updaty (W SPRAWIE STAMINY) są nie potrzebne a wręcz złe i nie ukrywam,że w moim przypadku chęć gry na Vesti zmniejsza się. Pomyślmy o małym kroku w tył i zmodernizowaniu systemu staminy. Pierwszą opcją mogło by być całkowite wyeliminowanie czerwonej staminy. Druga opcja może zmieńmy regeneracje offline staminy z 1min off=1 min pomarańczowej staminy na 2-3? Kolejnym pomysłem jest wprowadzenie misji dziennych, za które dostajemy nagrodę w wysokości kilku h staminy? Następnym moim pomysłem jest zmniejszenie expa do ÷2 ale z wieczną zieloną staminą. Ostatni mój pomysł to zmiana staminy z smsa (niech daje 10h).

mysle ze x1,5-2 max takie widelki ;-)
Jestem za zmniejszeniem expa i wieczna zielona stamina.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości