Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BRAK ODPOWIDZI TIBIA
Wariaty mam taki problem zacina mi się tibia a po dedzie odcina (brak odpowiedzi) co moze byc nie tak ? napewno nie jest to wina pc bo 6 tibijek nie zużywa mi nawet 10 % procesora.... może to wina otsa ? na innych otsach brat grał na 12 tibiach i nigdy czegos takiego nie bylo.

ps tibijka zacina się na 1/2 tibiach z 6
Odpowiedz
Zgaduję, że może to być związane z elfbotem, ale najpierw proponowałbym reinstall tibii.
[Obrazek: 27102017-7918136.png]

Poprzednia edycja trwała 8 miesięcy(od 7 kwietnia do 15 listopada), w trakcie jej trwania łącznie odpowiedzieliśmy na:
- 7065 pytań na help channelu,
- 4937 raportów na ctrl+R,
- 294 wiadomości na fanpage,
- 537 postów na forum,
- około 1000 wiadomości na TeamSpeaku.

Biorąc pod uwagę średni czas potrzebny na odpisanie, klepaliśmy w klawiaturę przez 404115s, co łącznie daje 4 doby i 17h pisania bez przerwy.
Dodatkowo odbyliśmy około 400 rozmów na TeamSpeaku, co mniej więcej trwało 1 dobę i 9h.
Na TeamSpeaku byliśmy dostępni średnio 19h na dobę, na fanpage 14h na dobę, średni czas odpowiedzi wynosił 12 minut.

Jak łatwo można policzyć, na sam support poświęciliśmy łącznie bez przerwy ponad 6 dni i nocy.

Szanujmy swój czas! Kontaktując się z administracją od razu przejdź do rzeczy i krótko opisz swój problem/pytanie Smile
Odpowiedz
(12.01.2018, 12:50)Gumiok napisał(a): Zgaduję, że może to być związane z elfbotem, ale najpierw proponowałbym reinstall tibii.

Reinstalowałem :/ ale spróbuje jeszcze raz ... może jeszcze ktoś zna przyczyne ?
Odpowiedz
reset systemu
Odpowiedz
(12.01.2018, 13:54)Furora12 napisał(a): reset systemu

Robiłem
Odpowiedz
od elf bota, tez czasme mam brak odpowiedzi, sprobuj odpalic te 6mckow bez elfbota i zobacze efekt
Odpowiedz
(12.01.2018, 18:34)miculek napisał(a): od elf bota, tez czasme mam brak odpowiedzi, sprobuj odpalic te 6mckow bez elfbota i zobacze efekt

A po co mam bez elfa odpalac ? Jak one biegaja 2 h i dopiero np sie zatnie różnie
Odpowiedz
Stand attack moby
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości