Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elf Bot windows 8 zawiesza system
Witam pobralem elf bota ze strony instaluje odpalam crack jak chce z scrakowac zawiesza sie caly system, tak samo mam jak odpale tibie i bota to jest to samo zawiecha anty wirus wylaczany wszystko odpalone ze zgodnoscia xp sp 3, jako administrator, posadam Windows 8 64 bit prosze o pomoc
Odpowiedz
Jaką Tibię masz? Podstawową 8.6?
Odpowiedz
Tak Tibia 8.6 tez pobrana ze strony vestia

edit:
Wczoraj kupilem lapka przywrocilem ustawienia fabryczne odpalam i pierwszy problem to antywirus blokowal elf bot,pozniej dzialal elf bot ale bez cracka tzn trial na 3 dni teraz nie dziala wgl wiele razy odinstalowywalem elfa i tibie nic to nie dalo z poczatku jeszcze blad wyskakikal ale zanikl i wszystko sie zawiesza. Kiedys mialem lapka i win 7 mialem problem z jakimis plikami dll i zamienialem czy tez usuwalem w systemie ale nic na ten temat nie moge znalesc a ja sobie nic nie przypominal pozdrawiam.
Odpowiedz
Problem mam ten gdy zainstaluje elf bota jak mam pobranego i po wypakowaniu instalke chce crakowac to crack odpala tibie i nic wiecej. Tylko dziwi mnie to ze na samym paczatku elf bot dzialal nie crackowany tzn trial 3 dniowy a teraz nawet to nie dziala probowalem wszystkiego zgodnosci jak i na sp 3 xp vista win 7 i nic...... Moze mam jakies stare rejstry usunac??? pozostalosci od elfa czy jak poradzi ktos cos bez bota to nie gra....
Odpowiedz
Wrzuć screeny z "właściwości '' / zgodność (nie wiem jak to się nazywa na win 8)
Wszystkie screeny z:
tibia, loader.exe (w folderze elfbot), crack.
[Obrazek: 2c71d547ba38.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości