Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kultura małolatów na Help
Witam wszystkich serdecznie.

Administracja czyli Gumiok rozumiem że problem tkwi w zorganizowaniu dobrych tutorow co zrobią porządki na kanale help dlatego w załączniku dodam dowód jaka gównoburza sie odbywa na helpie i na priv kozacza dzieciaki.Nie sądzisz że trzeba coś zrobić by na serwerze był jakiś rygor?

P.S wiem wiem widoczny ELF jednak istotniejsze jest jak wiara na helpie pisze i niektórych to drazni że nie ma ludzi co by dawały kary za nie przestrzeganie regulaminu serwera chociażby.
Listę aktualnego supportu można znaleźć na http://vestia.pl/support
Wiadomo, że nikt nie może siedzieć 24/7 i zdarza się, że na helpie powstaje spam.

Gdyby znalazło się więcej odpowiedzialnych i zaangażowanych osób do supportu, to oczywiście bym je przyjął, ale jak wiadomo ze świecą takich szukać.
[Obrazek: 27102017-7918136.png]

Trzy poprzednie edycje trwały łącznie 19 miesięcy, w trakcie ich trwania łącznie odpowiedzieliśmy na:
- 24379 pytań na help channelu,
- 11682 raportów na ctrl+R,
- 858 wiadomości na fanpage,
- 663 postów na forum,
- około 3500 wiadomości na TeamSpeaku.

Biorąc pod uwagę średni czas potrzebny na odpisanie, klepaliśmy w klawiaturę przez 1378642s, co łącznie daje 15 dób i 23h pisania bez przerwy.
Dodatkowo odbyliśmy około 1100 rozmów na TeamSpeaku, co mniej więcej trwało 3 doby i 9h.
Na TeamSpeaku byliśmy dostępni średnio 18h na dobę, na fanpage 15h na dobę, średni czas odpowiedzi wynosił 9 minut.

Jak łatwo można policzyć, na sam support poświęciliśmy łącznie bez przerwy ponad 19 dni i nocy.

Szanujmy swój czas! Kontaktując się z administracją od razu przejdź do rzeczy i krótko opisz swój problem/pytanie Smile

Kyoraku - jak Ci źle, to sam się zgłoś Wink
[Obrazek: 13062019-9253338.jpeg]
Jak ktos spamuje i pierdoli smieci na helpie i niemasz ochoty tego czytac wystarczy dac Ingore
Polecam
Nie pozdrawiam
Proponuję, aby każda osoba w grze na kanale Help mogła pisać co jedną minute a nie 15 sekund.
Ograniczyloby to spam i pogawędki ludzi na tym kanale.
Pozdrawiam
(02.05.2019, 14:43)Saintt napisał(a): Proponuję, aby każda osoba w grze na kanale Help mogła pisać co jedną minute a nie 15 sekund.
Ograniczyloby to spam i pogawędki ludzi na tym kanale.
Pozdrawiam

Nie no byku bez przesady, 30 sekund bylo by idealnie.
#Dodajcie Tutorów i Senior Tutorów ktorzy siedza na servie i pilnuja porzadku a wtedy bedzie git Smile
Założyłem osobny temat w tej sprawie, ale jak widać Gumiokowi nie przypadł do gustu Smile
Nie przesiaduje na grze tyle co aktywni gracze i najwidoczniej mu to nie przeszkadza   Huh Angel
(03.05.2019, 06:49)Saintt napisał(a): Założyłem osobny temat w tej sprawie, ale jak widać Gumiokowi nie przypadł do gustu Smile
Nie przesiaduje na grze tyle co aktywni gracze i najwidoczniej mu to nie przeszkadza   Huh Angel

Wystarczy tylko myśleć logicznie. W tamtym temacie wytłumaczyłem Ci dlaczego zwiększenie exhaustu nie pomoże.
[Obrazek: 27102017-7918136.png]

Trzy poprzednie edycje trwały łącznie 19 miesięcy, w trakcie ich trwania łącznie odpowiedzieliśmy na:
- 24379 pytań na help channelu,
- 11682 raportów na ctrl+R,
- 858 wiadomości na fanpage,
- 663 postów na forum,
- około 3500 wiadomości na TeamSpeaku.

Biorąc pod uwagę średni czas potrzebny na odpisanie, klepaliśmy w klawiaturę przez 1378642s, co łącznie daje 15 dób i 23h pisania bez przerwy.
Dodatkowo odbyliśmy około 1100 rozmów na TeamSpeaku, co mniej więcej trwało 3 doby i 9h.
Na TeamSpeaku byliśmy dostępni średnio 18h na dobę, na fanpage 15h na dobę, średni czas odpowiedzi wynosił 9 minut.

Jak łatwo można policzyć, na sam support poświęciliśmy łącznie bez przerwy ponad 19 dni i nocy.

Szanujmy swój czas! Kontaktując się z administracją od razu przejdź do rzeczy i krótko opisz swój problem/pytanie Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości