Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem ze skryptem
Witam,
Mam problem z pewnym skryptem. Mianowicie chodzi o skrypt "No RS" Dla Knighta. Problem polega na tym, że skrypt ten nie działa, jeśli nie ma na ekranie żadnego gracza. Jeśli jest, wtedy normalnie wali exori hur. Jeśli nie ma, nic się nie dzieje, żadnego z tych dwóch spelli. Nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na ten temat, paru graczy również próbowało mi pomóc, ale nic to nie daje. Może coś zmieniłem w jakichś opcjach w Elfbocie, ale próbowałem wielu ustawień i nic, Nadmienię, że ten skrypt działał przez jakies 2h, ale po ponownym zalogowaniu nie działa już od tygodnia. Poniżej podaję skrypt:
"auto 100 ifnoplayeronscreen if [$monstersaround.5 >= 1 && $mp >= 100] {say 'exori gran vita'| wait 100} |isattacking ifplayeronscreen if [$monstersaround.5 >= 1 && $mp >= 40] {say 'exori hur' | wait 800}".
Pozdrawiam.
auto 200 ifnoplayeronscreen if [$monstersaround.5 >=1] say 'exori gran vita' | ifplayeronscreen if $target say 'exori hur'
Użyłem tego skryptu, ale nadal czar obszarowy wali mniej więcej raz na minutę..
auto 200 ifnoplayeronscreen if [$monstersaround.1 >=1] say 'exori gran vita' | ifplayeronscreen if $target say 'exori hur'

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości