Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem tej nowości?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
0%
0 0%
Nie
100.00%
4 100.00%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wprowadzenie braku resetu kont po każdej edycjii
#1
Opis : działało by to w ten sposób że co każdą nową edycję nie musielibyśmy tworzyć nowego konta tylko grać na już wcześniej założonym a pkty które na koncie zostały można będzie użyć na kolejnej edycji i zawsze będzie można wrócić do gry ze zdwojoną siłą by osiągnąć jeszcze więcej parę OTS stosuję tą taktykę i nie narzekają na ilość graczy jak i na pieniądze myślę że takie działanie byłoby dobre dla każdego chcącego wrócić bo jak już osiągniemy wysoki poziom po paru miesiącach trzeba zacząć od nowa to jest to wystarczająco nudne może też być jakiś ranking np. Top1 Sword/axe/club/magic/distance/shielding/fist/fishing nagroda za każde pierwsze miejsce otrzymujemy bonusowy kod na specjalną broszkę po której na nowej edycji dostajemy osiągnięcie TopONE + 10 pkt do itemshop / Top 1 / 2 / 3 w wbitym poziomie otrzymują : 1wsze miejsce osiągnięcie + 75pkt +prywatny domek na zamówienie i zwój przywołania sinister hag 2gie. miejsce 50 pkt 3cie. miejsce 25 pkt.
by przenieść pkty na kolejną edycję musielibyśmy kupić w itemshop przedmiot o nazwie "worek poszukiwacza" koszt 20 pkt. dodaje nam 15 Last pkt. Last pkt. dodatkowa waluta za którą możemy kupować przedmioty z itemshop ale nie możemy handlować nimi w item market/kupować postaci.
jeśli vestia ma być taka jak kiedyś to musi serwer postać minimum rok ale raczej z stanem ilości osób grających jest to raczej mało prawdopodobne.
 Pozdrawiam, ONE.
#2
(16.09.2019, 18:01)BYONE napisał(a): parę OTS stosuję tą taktykę i nie narzekają na ilość graczy jak i na pieniądze

Np. który ots i jaka niby ta liczba graczy? Bo póki co widziałem to na jakimś brazolu, typowym servie "na parę dni" i po kilku takich resetach z otsa nie zostało nic.
#3
Archlightonline-500-600 osób aktywnych co każdy sezon bo jak na razie vestia się popisać może ale spadkiem graczy archlight ma wiele systemów które powinny być wprowadzone na vestii tak więc system gemów i innych udogodnień jest serwerem z którego można brać przykład typu farmining / mining / smithing / tannering / tak jak i wikipedie ots serwer jest prowadzony przez solidną i znającą się na rzeczy ekipę. Vestia to najlepszy ots evo w Polsce ale jednak do archlight wiele mu brakuje.
#4
Pierwsza część propozycji - jestem za, będzie śmiesznie xD
#5
(16.09.2019, 23:12)BYONE napisał(a): Archlightonline-500-600 osób aktywnych co każdy sezon bo jak na razie vestia się popisać może ale spadkiem graczy archlight ma wiele systemów które powinny być wprowadzone na vestii tak więc system gemów i innych udogodnień jest serwerem z którego można brać przykład typu farmining / mining / smithing / tannering / tak jak i wikipedie ots serwer jest prowadzony przez solidną i znającą się na rzeczy ekipę. Vestia to najlepszy ots evo w Polsce ale jednak do archlight wiele mu brakuje.

To niby ten server ma restarty, które nic nie zabierają poza lvl? Chyba, że pisząc "brak reset kont" masz na myśli zostawienie samego konta (czyt. postaci) + ewentualnych pktów z sms, bez reszty dobytku.
#6
reset postaci jest tam usuwają postacie konta zostają a pkty które kupiłeś na poprzedniej edycji wracają na kolejnej.
#7
Chłop co pisze [Obrazek: 1]
#8
To nieźle, jak te ludzie to będą kisiły punkty od edycji do edycji i będą kurwa zbierać na chuj wie co XDDDDD Jak dla mnie na nie. Pozdro 600 dla sprzedających vcki za plny Big Grin
#9
Dzięki za propozycję ale z tym Workiem Poszukiwacza to trochę popłynąłeś Tongue
[Obrazek: logo.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości