Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niesłuszne bany
Sad 
Dostałeś niesłusznego bana? Napisz tutaj! Na jednego bana przysługuje jeden post - reszta będzie usuwana, a zbędny spam jedynie przedłuży czas rozpatrywania zgłoszenia. Należy się zastosować do wzoru:

Cytat:Nick zbanowanej postaci:
Powód zbanowania:
Odwoładnie się:
Banujący:

Posty użytkowników niestosujących się do wzoru nie będą rozpatrywane.
[Obrazek: 27102017-7918136.png]

Trzy pierwsze edycje trwały łącznie 19 miesięcy, w trakcie ich trwania łącznie odpowiedzieliśmy na:
- 24379 pytań na help channelu,
- 11682 raportów na ctrl+R,
- 858 wiadomości na fanpage,
- 663 postów na forum,
- około 3500 wiadomości na TeamSpeaku.

Biorąc pod uwagę średni czas potrzebny na odpisanie, klepaliśmy w klawiaturę przez 1378642s, co łącznie daje 15 dób i 23h pisania bez przerwy.
Dodatkowo odbyliśmy około 1100 rozmów na TeamSpeaku, co mniej więcej trwało 3 doby i 9h.
Na TeamSpeaku byliśmy dostępni średnio 18h na dobę, na fanpage 15h na dobę, średni czas odpowiedzi wynosił 9 minut.

Jak łatwo można policzyć, na sam support poświęciliśmy łącznie bez przerwy ponad 19 dni i nocy.

Szanujmy swój czas! Kontaktując się z administracją od razu przejdź do rzeczy i krótko opisz swój problem/pytanie Smile

Odpowiedz
Nick zbanowanej postaci: Msx
Powód zbanowania: obraza na helpie
Odwoładnie się: Chciałbym odwołać się od bana, gdyż zdanie 'Endorfina się wypina' nie ma kontekstu obraźliwego, gdyż wiem że Endorfina jest wysportowana i do wykonywania niektórych ćwiczeń potrzebne jest wypięcie się. O godzinie mniej więcej 23 napisałem to zdanie na Chacie Help, mój team zabił ją na expowisku około godziny pierwszej, a bana otrzymałem o około godziny 2. Moim skromnym zdaniem Senior Tutor nie powinien wykorzystywać swojej pozycji.
Banujący: Endorfina
Odpowiedz
Nick zbanowaneij postaci : Slaba psycha 
Powod zbanowania postaci : uzywanie Vpn 
Odwolanie . Witam chcialbym sie odwołać od bana bo tak naprawde zadnego vpn nie bylo slaba psycha i Aniol to 2 rozne osoby a specialnie napisalem do Only ze tak 4 mc bo zawsze co go zabijemy to jest placz . Prosil bym o skrocenie bana bo do 31.01 to jeszcze duzo czasu . Pozdrawiam 

Banujacy : [GOD] Gumiok
Odpowiedz
(23.01.2020, 13:59)Msx napisał(a): Nick zbanowanej postaci: Msx
Powód zbanowania: obraza na helpie
Odwoładnie się: Chciałbym odwołać się od bana, gdyż zdanie 'Endorfina się wypina' nie ma kontekstu obraźliwego, gdyż wiem że Endorfina jest wysportowana i do wykonywania niektórych ćwiczeń potrzebne jest wypięcie się. O godzinie mniej więcej 23 napisałem to zdanie na Chacie Help, mój team zabił ją na expowisku około godziny pierwszej, a bana otrzymałem o około godziny 2. Moim skromnym zdaniem Senior Tutor nie powinien wykorzystywać swojej pozycji.
Banujący: Endorfina

Wiadomość napisałeś o godzinie 1:03, a nie o 23. Ban podtrzymany, a na przyszłość zapoznaj się z regulaminem na http://www.vestia.pl/rules

Trzy pierwsze edycje trwały łącznie 19 miesięcy, w trakcie ich trwania łącznie odpowiedzieliśmy na:
- 663 postów na forum,

Biorąc pod uwagę średni czas potrzebny na odpisanie, klepaliśmy w klawiaturę przez 1378642s, co łącznie daje 15 dób i 23h pisania bez przerwy.
Dodatkowo odbyliśmy około 1100 rozmów na TeamSpeaku, co mniej więcej trwało 3 doby i 9h.
Na TeamSpeaku byliśmy dostępni średnio 18h na dobę, na fanpage 15h na dobę, średni czas odpowiedzi wynosił 9 minut.

Jak łatwo można policzyć, na sam support poświęciliśmy łącznie bez przerwy ponad 19 dni i nocy.

Szanujmy swój czas! Kontaktując się z administracją od razu przejdź do rzeczy i krótko opisz swój problem/pytanie Smile

Odpowiedz
(23.01.2020, 14:06)damian99 napisał(a): Nick zbanowaneij postaci : Slaba psycha 
Powod zbanowania postaci : uzywanie Vpn 
Odwolanie . Witam chcialbym sie odwołać od bana bo tak naprawde zadnego vpn nie bylo slaba psycha i Aniol to 2 rozne osoby a specialnie napisalem do Only ze tak 4 mc bo zawsze co go zabijemy to jest placz . Prosil bym o skrocenie bana bo do 31.01 to jeszcze duzo czasu . Pozdrawiam 

Banujacy : [GOD] Gumiok

IP postaci mówi samo za siebie. Przed zabiciem swojej ofiary, jedną postacią zmieniłeś IP, a niedługo potem IP wróciło do normy.
Ban podtrzymany.

- 663 postów na forum,

Odpowiedz
Nick zbanowanej postaci: ETHER
Powód zbanowania: Dzialanie na niekorzyść servera
Odwoładnie się: Witam paralowanie na evencie pvp kolegi w swoim teamie to dzialanie na niekorzyść servera? Zostałem wyrzucony do jail na caly event a pozniej zbanowany Smile Dodam że paralowałem kolege z druzyny endorfiny GOLDEN BOYS / Moim zdaniem Senior Tutor nie powinien wykorzystywać swojej pozycji.
Banujący:[ST] Endorfina
Odpowiedz
(01.02.2020, 13:30)memilaj123 napisał(a): Nick zbanowanej postaci: ETHER
Powód zbanowania: Dzialanie na niekorzyść servera
Odwoładnie się: Witam paralowanie na evencie pvp kolegi w swoim teamie to dzialanie na niekorzyść servera? Zostałem wyrzucony do jail na caly event a pozniej zbanowany Smile Dodam że paralowałem kolege z druzyny endorfiny GOLDEN BOYS / Moim zdaniem Senior Tutor nie powinien wykorzystywać swojej pozycji.
Banujący:[ST] Endorfina

Dobrze wiesz za co dostałeś bana i nie było to paralowanie ludzi na evencie. Albo nauczysz się kultury, albo każdy kolejny ban będzie dłuższy. Wybór należy do Ciebie.
Ban podtrzymany.

- 663 postów na forum,

Odpowiedz
"Utrudnianie innym graczom dostępu do jakiegokolwiek miejsca na mapie jest karane kickiem do temple lub też banem na postać - nie dotyczy warów"
Więc w takim razie moglas mnie kicknąc do temple a nie od razu dawac bana? Tutaj przedstawiam swoj argument, wiec w takim razie teraz musze całą swoją grę nagrywac np. bynacamem zeby przedstawic argument ? No prosze Cie, zastanow sie co piszesz....
Odpowiedz
Nick zbanowanej postaci: Klepany Jaszczur
Powód zbanowania:Blokowanie pz.
Odwoładnie się: Więc, biliśmy się na aquosach (pierwszy tp dol vip), zabiliśmy paru noobkow xD po czym jednen z nich uciekł pod pz i stanał w miejscu gdzie na załączonym ssie jest parcel a my staliśmy na miejscu gp xD dol lewo był 1 sqm wolny i po prawej stronie też są wolne miejsca.
W regulaminie jest pkt który mówi cytuje "Utrudnianie innym graczom dostępu do jakiegokolwiek miejsca na mapie jest karane kickiem do temple lub też banem na postać - nie dotyczy warów" nie ma aktualnego war mode z gildia "Nietykalni" czy tam "karma wraca" lecz jak by nie patrzeć była bitka i to gruba bo na około 20 charów.
Chciałem również zauważyć że nie dostałem kicka tylko odrazu zostałem zbanowany.
Jak dla mnie ban jest nie słuszny i na wyrost.
W miejscu enchantow stali ziomeczki pod nimi były jakies boxy gp i fire bomba xD
Następna przesłanka, jak się blokuje i jestem przy kompie to sam Gumiok pisałeś na prv czy deafult "Jesteś" ? i jak przy kompie to bana nie było a tutaj wszyscy byli przy kompie bo była BITKA Smile
Na ssie widać że resp nie był całkowicie blokowany a w pusty sqm ktoś mw spamował więc wyjść się dało z pz,
Pzdr Klepany Jaszczur aka Huzar
ss https://gyazo.com/cbe61c896fbc0fdebe2beb834f91b8eb
Banujący:[St]Endorfina

Nick zbanowanej postaci : KLEPANY JASZCZUR
Powód : Blokowanie pz.
Odwołuję się ponieważ pz nie był w 100 % zablokowany, wiedzieliśmy że jest tam Endorfina na noobcharku "Vendeta" czy jakoś tak xd.
https://gyazo.com/cbe61c896fbc0fdebe2beb834f91b8eb
Tam gdzie parcel stał welna, tam gdzie gpki leżą staliśmy my i na 1 wolny sqm ktoś spamował mw.
Więc z pz można było wyjść czy to na mw czy na prawo od pz są wolne sqm.
Po za tym jak blokowałem respa ukrytych giantow to zawsze Gumiok pisałeś "Jesteś ?" nie było afk blokady tylko była bitka a jest pkt w regulaminie, tutaj pozwole sobie zacytowac regulamin.
"Utrudnianie innym graczom dostępu do jakiegokolwiek miejsca na mapie jest karane kickiem do temple lub też banem na postać - nie dotyczy warów."
Nie było kicka tylko odrazu ban na 3 dni.
Może nie ma defakto war moda na nasze teamy ale nie od dziś wszyscy na servie wiedzą że bijemy się ze sparkingami/bisem i endorfiną.

Banujący : [ST]Endorfina.

Sory za double post, nie widzę żeby był na forum dopiero kolega na ts powiedział że są 2 moje posty.
Odpowiedz
(19.02.2020, 21:15)Klepany napisał(a): Nick zbanowanej postaci: Klepany Jaszczur
Powód zbanowania:Blokowanie pz.
Odwoładnie się: Więc, biliśmy się na aquosach (pierwszy tp dol vip), zabiliśmy paru noobkow xD po czym jednen z nich uciekł pod pz i stanał w miejscu gdzie na załączonym ssie jest parcel a my staliśmy na miejscu gp xD dol lewo był 1 sqm wolny i po prawej stronie też są wolne miejsca.
W regulaminie jest pkt który mówi cytuje "Utrudnianie innym graczom dostępu do jakiegokolwiek miejsca na mapie jest karane kickiem do temple lub też banem na postać - nie dotyczy warów" nie ma aktualnego war mode z gildia "Nietykalni" czy tam "karma wraca" lecz jak by nie patrzeć była bitka i to gruba bo na około 20 charów.
Chciałem również zauważyć że nie dostałem kicka tylko odrazu zostałem zbanowany.
Jak dla mnie ban jest nie słuszny i na wyrost.
W miejscu enchantow stali ziomeczki pod nimi były jakies boxy gp i fire bomba xD
Następna przesłanka, jak się blokuje i jestem przy kompie to sam Gumiok pisałeś na prv czy deafult "Jesteś" ? i jak przy kompie to bana nie było a tutaj wszyscy byli przy kompie bo była BITKA Smile
Na ssie widać że resp nie był całkowicie blokowany a w pusty sqm ktoś mw spamował więc wyjść się dało z pz,
Pzdr Klepany Jaszczur aka Huzar
ss https://gyazo.com/cbe61c896fbc0fdebe2beb834f91b8eb
Banujący:[St]Endorfina

Nick zbanowanej postaci : KLEPANY JASZCZUR
Powód : Blokowanie pz.
Odwołuję się ponieważ pz nie był w 100 % zablokowany, wiedzieliśmy że jest tam Endorfina na noobcharku "Vendeta" czy jakoś tak xd.
https://gyazo.com/cbe61c896fbc0fdebe2beb834f91b8eb
Tam gdzie parcel stał welna, tam gdzie gpki leżą staliśmy my i na 1 wolny sqm ktoś spamował mw.
Więc z pz można było wyjść czy to na mw czy na prawo od pz są wolne sqm.
Po za tym jak blokowałem respa ukrytych giantow to zawsze Gumiok pisałeś "Jesteś ?" nie było afk blokady tylko była bitka a jest pkt w regulaminie, tutaj pozwole sobie zacytowac regulamin.
"Utrudnianie innym graczom dostępu do jakiegokolwiek miejsca na mapie jest karane kickiem do temple lub też banem na postać - nie dotyczy warów."
Nie było kicka tylko odrazu ban na 3 dni.
Może nie ma defakto war moda na nasze teamy ale nie od dziś wszyscy na servie wiedzą że bijemy się ze sparkingami/bisem i endorfiną.

Banujący : [ST]Endorfina.

Sory za double post, nie widzę żeby był na forum dopiero kolega na ts powiedział że są 2 moje posty.

Sytuacja jest mocno dyskusyjna ale jako, że ST nie może dać bana krótszego niż 3 dni, skrócę bana do 1dnia czyli dam UB
[Obrazek: logo.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości