Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niesłuszne bany
Sad 
Dostałeś niesłusznego bana? Napisz tutaj! Na jednego bana przysługuje jeden post - reszta będzie usuwana, a zbędny spam jedynie przedłuży czas rozpatrywania zgłoszenia. Należy się zastosować do wzoru:

Cytat:Nick zbanowanej postaci:
Powód zbanowania:
Odwoładnie się:
Banujący:

Posty użytkowników niestosujących się do wzoru nie będą rozpatrywane.
[Obrazek: 27102017-7918136.png]

Trzy pierwsze edycje trwały łącznie 19 miesięcy, w trakcie ich trwania łącznie odpowiedzieliśmy na:
- 24379 pytań na help channelu,
- 11682 raportów na ctrl+R,
- 858 wiadomości na fanpage,
- 663 postów na forum,
- około 3500 wiadomości na TeamSpeaku.

Biorąc pod uwagę średni czas potrzebny na odpisanie, klepaliśmy w klawiaturę przez 1378642s, co łącznie daje 15 dób i 23h pisania bez przerwy.
Dodatkowo odbyliśmy około 1100 rozmów na TeamSpeaku, co mniej więcej trwało 3 doby i 9h.
Na TeamSpeaku byliśmy dostępni średnio 18h na dobę, na fanpage 15h na dobę, średni czas odpowiedzi wynosił 9 minut.

Jak łatwo można policzyć, na sam support poświęciliśmy łącznie bez przerwy ponad 19 dni i nocy.

Szanujmy swój czas! Kontaktując się z administracją od razu przejdź do rzeczy i krótko opisz swój problem/pytanie Smile

Odpowiedz
Nick zbanowanej postaci: Msx
Powód zbanowania: obraza na helpie
Odwoładnie się: Chciałbym odwołać się od bana, gdyż zdanie 'Endorfina się wypina' nie ma kontekstu obraźliwego, gdyż wiem że Endorfina jest wysportowana i do wykonywania niektórych ćwiczeń potrzebne jest wypięcie się. O godzinie mniej więcej 23 napisałem to zdanie na Chacie Help, mój team zabił ją na expowisku około godziny pierwszej, a bana otrzymałem o około godziny 2. Moim skromnym zdaniem Senior Tutor nie powinien wykorzystywać swojej pozycji.
Banujący: Endorfina
Odpowiedz
Nick zbanowaneij postaci : Slaba psycha 
Powod zbanowania postaci : uzywanie Vpn 
Odwolanie . Witam chcialbym sie odwołać od bana bo tak naprawde zadnego vpn nie bylo slaba psycha i Aniol to 2 rozne osoby a specialnie napisalem do Only ze tak 4 mc bo zawsze co go zabijemy to jest placz . Prosil bym o skrocenie bana bo do 31.01 to jeszcze duzo czasu . Pozdrawiam 

Banujacy : [GOD] Gumiok
Odpowiedz
(23.01.2020, 13:59)Msx napisał(a): Nick zbanowanej postaci: Msx
Powód zbanowania: obraza na helpie
Odwoładnie się: Chciałbym odwołać się od bana, gdyż zdanie 'Endorfina się wypina' nie ma kontekstu obraźliwego, gdyż wiem że Endorfina jest wysportowana i do wykonywania niektórych ćwiczeń potrzebne jest wypięcie się. O godzinie mniej więcej 23 napisałem to zdanie na Chacie Help, mój team zabił ją na expowisku około godziny pierwszej, a bana otrzymałem o około godziny 2. Moim skromnym zdaniem Senior Tutor nie powinien wykorzystywać swojej pozycji.
Banujący: Endorfina

Wiadomość napisałeś o godzinie 1:03, a nie o 23. Ban podtrzymany, a na przyszłość zapoznaj się z regulaminem na http://www.vestia.pl/rules

Trzy pierwsze edycje trwały łącznie 19 miesięcy, w trakcie ich trwania łącznie odpowiedzieliśmy na:
- 663 postów na forum,

Biorąc pod uwagę średni czas potrzebny na odpisanie, klepaliśmy w klawiaturę przez 1378642s, co łącznie daje 15 dób i 23h pisania bez przerwy.
Dodatkowo odbyliśmy około 1100 rozmów na TeamSpeaku, co mniej więcej trwało 3 doby i 9h.
Na TeamSpeaku byliśmy dostępni średnio 18h na dobę, na fanpage 15h na dobę, średni czas odpowiedzi wynosił 9 minut.

Jak łatwo można policzyć, na sam support poświęciliśmy łącznie bez przerwy ponad 19 dni i nocy.

Szanujmy swój czas! Kontaktując się z administracją od razu przejdź do rzeczy i krótko opisz swój problem/pytanie Smile

Odpowiedz
(23.01.2020, 14:06)damian99 napisał(a): Nick zbanowaneij postaci : Slaba psycha 
Powod zbanowania postaci : uzywanie Vpn 
Odwolanie . Witam chcialbym sie odwołać od bana bo tak naprawde zadnego vpn nie bylo slaba psycha i Aniol to 2 rozne osoby a specialnie napisalem do Only ze tak 4 mc bo zawsze co go zabijemy to jest placz . Prosil bym o skrocenie bana bo do 31.01 to jeszcze duzo czasu . Pozdrawiam 

Banujacy : [GOD] Gumiok

IP postaci mówi samo za siebie. Przed zabiciem swojej ofiary, jedną postacią zmieniłeś IP, a niedługo potem IP wróciło do normy.
Ban podtrzymany.

- 663 postów na forum,

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości