Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ożywienie servera.
Siemka piszę w sprawię rozruszania tego servera, komentarze że server padł i inne pierdoly tego typu zachowajcie dla siebie.

Propozycję jakiś zmian/nowości kieruję do kapitana tej łajby, by urozmaicić trochę grę. Pojawiło się ostatnio dużo nowych osób ze względu na sytuację jaką teraz mamy.
Ludzie siedzą na jamie i się nudzą, proponuję zrobić jakiś event albo coś ciekawego. Sorry ale według mnie ostatni event może tematyczny ale mało śmieszny i taka sztuka dla sztuki bo było ich bardzo mało z bardzo słabym lotem. Event z boxami co wypadały z żółwi fajny, ale można by pójść za ciosem i dać teraz możliwość zdobycia kluczy do nich. Wiem, że server też musi zarabiać na siebie, ale wydaję mi się że byłoby warto poświęcić tydzień "zarobkowy" na stworzenie zdobycia jakiegoś rare itema czy czegoś przez graczy, może coś na zasadzie wymiany z npc jak było za vampire exp token, czy gi na boosting potiona. Jak zachęcisz graczy do gry to będą Ci przez następne tygodnie zostawiali pieniążki. Pomyśl nad tym, wiele osób na servie jest zainteresowany zrobieniem questa na john/forgoten amulet, czy wykonaniem terenów północnych, pomyślcie nad jakimś poradnikiem, bo kogo się nie zapytasz o tego questa to każdy biadoli że nie dasz rady, itp. i 0 chęci pomocy. Może jakaś możliwość zrobienia Ilumminati Questa, bo próbowałem już chyba z 10 charami tam i nigdy nie byłem wybrańcem a itema bym przytulił. Czy może codziennie pvp event?

Więc do sedna, bo wymyślać można dużo ale to nie koncert życzeń : D God czekam na Twoje ustosunkowanie się do tego, a napinaczom pozdrówka nara.  

Piszcie może jakieś swoje propozycję i co sądzicie o tym.

Pozdrawiam Big Grin
Odpowiedz
1. Event z coronavirusem nie był tylko na weekend - szansa na ten najazd jest taka sama, jak na każdy inny Smile
2. Loterie z kluczami są kilka razy dziennie, tak samo można iść na bossy np. Chang Zho i też lootnąć klucze - wystarczą chęci Tongue
3. Poradniki są tworzone przez graczy, a nie wszystko jest podane na tacy. Tereny północne to wymagający quest, ale NPC wszystko bardzo dokładnie tłumaczy - wystarczy tylko poczuć klimat RPG i słuchać się wskazówek Detektywa czy Vinthiusa. Jeśli chcesz zrobić taki poradnik - nie mam nic przeciwko Big Grin
4. Pomysł na quest/task/cokolwiek, żeby móc jeszcze raz wykonać illuminati quest akurat mi się podoba. Jeśli ktoś wymyśli za co można dostać taką nagrodę, to zachęcam do podzielenia się pomysłem Smile
[Obrazek: 27102017-7918136.png]

Trzy pierwsze edycje trwały łącznie 19 miesięcy, w trakcie ich trwania łącznie odpowiedzieliśmy na:
- 24379 pytań na help channelu,
- 11682 raportów na ctrl+R,
- 858 wiadomości na fanpage,
- 663 postów na forum,
- około 3500 wiadomości na TeamSpeaku.

Biorąc pod uwagę średni czas potrzebny na odpisanie, klepaliśmy w klawiaturę przez 1378642s, co łącznie daje 15 dób i 23h pisania bez przerwy.
Dodatkowo odbyliśmy około 1100 rozmów na TeamSpeaku, co mniej więcej trwało 3 doby i 9h.
Na TeamSpeaku byliśmy dostępni średnio 18h na dobę, na fanpage 15h na dobę, średni czas odpowiedzi wynosił 9 minut.

Jak łatwo można policzyć, na sam support poświęciliśmy łącznie bez przerwy ponad 19 dni i nocy.

Szanujmy swój czas! Kontaktując się z administracją od razu przejdź do rzeczy i krótko opisz swój problem/pytanie Smile

Odpowiedz
Prosił o coś ciekawego, dostał padake. Powiem Ci szczerze myślałem, że jak ktoś Ci chociaż coś zaproponuje byś coś zrobił ciekawego, to złapie Cię jakaś refleksja. Jak dla mnie kolejna sztuka dla sztuki.
Odpowiedz
(21.03.2020, 10:57)kroocik napisał(a): Prosił o coś ciekawego, dostał padake. Powiem Ci szczerze myślałem, że jak ktoś Ci chociaż coś zaproponuje byś coś zrobił ciekawego, to złapie Cię jakaś refleksja. Jak dla mnie kolejna sztuka dla sztuki.

Jak najbardziej, nadal czekam na te propozycje, tylko doczekać się nie mogę.
Każdy może napisać "zrób coś ciekawego", ale o konkrety trudno.

W pierwszej wiadomości nie ma żadnej konkretnej propozycji, więc cóż takiego miałbym wprowadzić?

Trzy pierwsze edycje trwały łącznie 19 miesięcy, w trakcie ich trwania łącznie odpowiedzieliśmy na:
- 663 postów na forum,

Biorąc pod uwagę średni czas potrzebny na odpisanie, klepaliśmy w klawiaturę przez 1378642s, co łącznie daje 15 dób i 23h pisania bez przerwy.
Dodatkowo odbyliśmy około 1100 rozmów na TeamSpeaku, co mniej więcej trwało 3 doby i 9h.
Na TeamSpeaku byliśmy dostępni średnio 18h na dobę, na fanpage 15h na dobę, średni czas odpowiedzi wynosił 9 minut.

Jak łatwo można policzyć, na sam support poświęciliśmy łącznie bez przerwy ponad 19 dni i nocy.

Szanujmy swój czas! Kontaktując się z administracją od razu przejdź do rzeczy i krótko opisz swój problem/pytanie Smile

Odpowiedz
Ale to ja mam myśleć nad tym co Ty masz zrobić na swoim serwerze ? ja nie mam zamiaru się tutaj z Tobą kłócić ani łapać za słówka. Myślę, że to co napisałem co do zdobywania kluczy do boxów, wymiany z jakimś npc coś za coś, możliwość zdobycia jakiegoś rare itema, możliwość zrobienia Iluminati Quest, pvp event codziennie(myślę, że zebrało by się te 10 osób czy 15 dziennie). Myślę że jest to już jakaś propozycja. Napisałeś wcześniej że nie masz z tym zamiaru nic zrobić z kluczami, i czekasz aż ktoś Ci podsunie gotowe rozwiązanie. Temat do zamknięcia niech stypa trwa dalej.
Odpowiedz
Ja dodaję to, co ja uważam za ciekawe. Jeśli chcesz, żebym dodał coś, co Ty uważasz za ciekawe, to konkretnie napisz cóż to takiego jest, bo ja niestety z kuli nie wróżę, tarota też nie stawiam.

Przykłady tematów, gdzie ktoś zaproponował coś konkretnego:
http://vestia.pl/forum/showthread.php?tid=1636
http://vestia.pl/forum/showthread.php?tid=1618
http://vestia.pl/forum/showthread.php?tid=1609
http://vestia.pl/forum/showthread.php?tid=1633

http://vestia.pl/forum/showthread.php?tid=1605

Także zachęcam do podzielenia się swoimi konkretnymi propozycjami, a rozważymy czy warto je dodać Smile

- 663 postów na forum,

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości