Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płatne expowiska za GI
i to byłaby najlepsza opcja z "opłatą" jednorazową.
Odpowiedz
(03.01.2021, 11:54)Daxin napisał(a):
(02.01.2021, 12:06)jaworr napisał(a): Wychodzę z propozycją odnośnie płatnych expowisk za które trzeba wydać 500 GI ( GIANTY) aby otworzył się teleport. Wydałem dziś sam 380 GI z myślą , iż będę miał dostęp do expowiska tylko dla osób które wydały te 500 GI akurat w przypadku giantach i tu moje zaskoczenie teleport otworzył się dla wszystkich graczy Vestii. Moja propozycja jest taka aby zmienić to tak aby jeśli ktoś wyda kwotę X na dane expowisko to aby mogły wejść tylko osoby które tą kwotę X na dane expowisko wydały a żeby nie było to expowisko ogólnie dostępne dla całej Vestii . Myślę , iż będzie to bardziej sprawiedliwie dla osób które chciałyby wydać dana kwotę na expowisko na które wejdzie tylko osoba która wydała taka samą kwotę.

Pozdrawiam. Keylab

Oznaczaloby to sytuacje ze ktos przychodzi i wydaje odrazu 500GI - ma prywatnego expa.

Nie chodzi mi o sytuacje ze ktos przychodzi mi na prywatnego expa tylko np zrobienie expow w ktorych zeby wejsc to trzeba np wydac na poczatek 500 czy tam 1000 gi i np pozniej zaplacic 25 GI za wejscie badz darmowe tak zeby kazdy mogl wplacic te 500 czy tam 1000 GI i miec staly dostep wlasnie taki ala ACZEK zeby odblokowac nowe expowisko nalezy najpierw wplacic 1000 GI i wtedy masz dostep do tego expowiska ... Bedzie to moim zdaniem fajne rozwiazanie tak aby gracz mogl sobie wplacic i isc na expa na ktorego ktos tez musial sie troche wysilic i wplacic te pare GI jesli dalej nie jest zrozumiale to moge chetnie podbic na ts porozmawiac Smile
Odpowiedz
To całkiem dobry pomysł i myślę, że możemy go wprowadzić Smile

*możesz zgłosić się na ctrl+R po idealistę
[Obrazek: 27102017-7918136.png]

Trzy pierwsze edycje trwały łącznie 19 miesięcy, w trakcie ich trwania łącznie odpowiedzieliśmy na:
- 24379 pytań na help channelu,
- 11682 raportów na ctrl+R,
- 858 wiadomości na fanpage,
- 663 postów na forum,
- około 3500 wiadomości na TeamSpeaku.

Biorąc pod uwagę średni czas potrzebny na odpisanie, klepaliśmy w klawiaturę przez 1378642s, co łącznie daje 15 dób i 23h pisania bez przerwy.
Dodatkowo odbyliśmy około 1100 rozmów na TeamSpeaku, co mniej więcej trwało 3 doby i 9h.
Na TeamSpeaku byliśmy dostępni średnio 18h na dobę, na fanpage 15h na dobę, średni czas odpowiedzi wynosił 9 minut.

Jak łatwo można policzyć, na sam support poświęciliśmy łącznie bez przerwy ponad 19 dni i nocy.

Szanujmy swój czas! Kontaktując się z administracją od razu przejdź do rzeczy i krótko opisz swój problem/pytanie Smile

Odpowiedz
@up
Również uważam, że to dobry pomysł i proszę o jak najszybsze zrealizowanie! Smile
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
Czy będzie jakaś informacja kiedy zostanie to dodane i w którym miejscu będą znajdowały się owe expowiska i jakie to będą expowiska ?
Odpowiedz
Informacja pojawi się w newsie/tickerze na stronie. Expowiska będą te, co już są i w tym samym miejscu.

Trzy pierwsze edycje trwały łącznie 19 miesięcy, w trakcie ich trwania łącznie odpowiedzieliśmy na:
- 663 postów na forum,

Biorąc pod uwagę średni czas potrzebny na odpisanie, klepaliśmy w klawiaturę przez 1378642s, co łącznie daje 15 dób i 23h pisania bez przerwy.
Dodatkowo odbyliśmy około 1100 rozmów na TeamSpeaku, co mniej więcej trwało 3 doby i 9h.
Na TeamSpeaku byliśmy dostępni średnio 18h na dobę, na fanpage 15h na dobę, średni czas odpowiedzi wynosił 9 minut.

Jak łatwo można policzyć, na sam support poświęciliśmy łącznie bez przerwy ponad 19 dni i nocy.

Szanujmy swój czas! Kontaktując się z administracją od razu przejdź do rzeczy i krótko opisz swój problem/pytanie Smile

Odpowiedz
To może warto w puste miejsce dodać jeszcze jakieś expowisko
Odpowiedz
a co z tymi co juz wpłacili przed updatem bo jest nas kilku XD
Odpowiedz
Przed updatem expowiska działały w inny sposób - jeśli wpłacono np. 500gi na gianty, to expowisko było otwarte do global save, czyli zgodnie z zasadami, na które każdy się zgodził. Po update nikt nic nie stracił.

- 663 postów na forum,

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości