Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypowiedź, propozycja, zapytanie
Witam

Przychodzę z zapytaniem i propozycjami do administracji oraz graczy żeby się wypowiedzieli co zrobić żeby serwer vestia.pl wrócił na swoje tory oraz miał tyle
graczy co kiedyś a starzy gracze którzy odeszli powrócili na nowo aby fajnie się grało solo i drużynowo. Dodam jeszcze że fajnie jak jest na serwerze cały czas
online graczy 1000 lub 1000+ i więcej. A ta edycja i sytuacja jest nie za ciekawa bo mało graczy gra oraz edycje się kończą.

Zapytania do graczy:

• Czy warto by było przejść z otesem na nowszą wersję tibii? podkreśle że niektórzy gracze mówią że warto jak się zapytałem dlatego że więcej jest nowości dodanych a na serwer przybędzie więcej graczy. Można zrobić ankietę.
• Co wy drodzy gracze myślicie nad tym żeby ograniczyć bota bo każdy na serwerze prawie używa bota do ekspienia i konta|postacienie mają żadnej wartości tak samo jest w bitwach
drużynowych. Trzeba coś z używaniem bota zrobić a może ograniczyć.
- Usunięcie lub zrobienie czegoś żeby ten czar nie miał takiej dużej przewagi dla paladyna czy knight exori max/zmiana exhaust na 4-5s, żeby chociaż gracz musiał robić rotację run, oraz spelli, a nie stał w miejscu spamował exori max i potował się i ograniczenie dostępu tego czaru, czyli stworzenia daily questa, który zajmował by od godziny do dwóch i zapewniał dostęp do czaru na 8h, bo jednak spell ten zapewnia ogromną przewagę w czyszczeniu respów, zwłaszcza do odliczania paladynów, czy knightów.
- Usunięcie summonów/lub tak samo jak wyżej daily quest z statuetka, która ma ograniczaną ilość użyć/dalsza dostępność z sms shopu, lecz skalowanie się z lvl z jakimiś niskimi wartościami na 1 lvl, na przykładzie executionera np. 0.5 dmg na 1 lvl.
- Usunięcie ue boosta, zaprzecza zmniejszeniu expa na ots wprowadzone przez administrację.
- Zmniejszenie expa na serwerze.
- Zmniejszenie bonusów z preya o 50%.

Propozycje ode mnie:

- Przebudowa pomieszczenia expowiska na jakieś większe i fajniejsze.
- Dodanie potwora który zadaje więcej obrażeń i ma więcej zdrowia, gdy zginie z (item do ustalenia przez administrację), rzuci na ziemię płomień, który zapewnia dużą ilość doświadczenia ale nie zawsze i nie cały czas.
- Dodanie questów które będzie się robiło 3 godziny, 2 dni lub potrzeba będzie zdobyć przedmiot żeby zrobić tego questa.

Na wszystkie zapytania do graczy, administracji i propozycje ode mnie będą robione ankiety.
Odpowiedz
• Czy warto by było przejść z otesem na nowszą wersję tibii? podkreśle że niektórzy gracze mówią że warto jak się zapytałem dlatego że więcej jest nowości dodanych a na serwer przybędzie więcej graczy. Można zrobić ankietę.-> właśnie to wyróżnia i zawsze wyróżniało Vestia OTS -> podejrzewam, że ludzie, którzy są związani z wersją 8.6 odeszliby ;]
• Co wy drodzy gracze myślicie nad tym żeby ograniczyć bota bo każdy na serwerze prawie używa bota do ekspienia i konta|postacienie mają żadnej wartości tak samo jest w bitwach
drużynowych. Trzeba coś z używaniem bota zrobić a może ograniczyć. -> wlasnie to jest fajne, ze mozesz huncic level bez inwestowania czasu na ciągłe ślęczenie przed kompem (chyba, że jest się mną, to i bot nie pomoże XDDDD)
- Usunięcie lub zrobienie czegoś żeby ten czar nie miał takiej dużej przewagi dla paladyna czy knight exori max/zmiana exhaust na 4-5s, żeby chociaż gracz musiał robić rotację run, oraz spelli, a nie stał w miejscu spamował exori max i potował się i ograniczenie dostępu tego czaru, czyli stworzenia daily questa, który zajmował by od godziny do dwóch i zapewniał dostęp do czaru na 8h, bo jednak spell ten zapewnia ogromną przewagę w czyszczeniu respów, zwłaszcza do odliczania paladynów, czy knightów. (exori max był tworzony z zamysłem wyrównania sił między postaciami "magicznymi" no i powiedzmy "niemagicznymi", także jakby odpadałoby z góry

Bym napisała, co głównie zniechęca ogólną społeczność populacji graczy do poświęcania czasu na Tibię ale nie chcę nikogo urazić i używać nadto radykalnych słów, jednakże każdy dobrze wie, jaką opinię ma sama w sobie tibia a raczej społeczność osób grających w nią -> reasumując, nie będzie nowych ani nie będzie więcej osób z tytułu na zachowanie graczy i luźny regulamin dotyczący zachowań w grze. Jedynym wyjściem jest to, by ludzie się ogarnęli a nie zachowywali się jak patologiczne 5-cioletnie dzieci wylewające swoją frustrację w sieci, więc gdyby chcieć by ludzie zmienili opinie na temat ludzi w tej grze osoby grające musiałyby dojrzeć. Nie oczekuję, że każdy na te wypowiedź zacznie mi przybijać H5 jednak - nie oszukujmy się - komu chciałoby się na dłuższą metę użerać w taką toksyczną społecznością, wracając zmęczonym z pracy i jedynym o czym marząc to odpoczynku i relaksie a nie myślenie o tym, że jakieś dziecko spamuje jakieś farmazony, które idealnie kładą do poduszki spać ;] Bo są tak nudne. Pozdrówka
[img=0x0]http://vestia.pl/images/uploader/13062019-9253338.jpeg[/img]
Odpowiedz
@Endorfina może zrobimy ankietę czy najnowszą wersję tibii gracze chcą?
Odpowiedz
Raczej Vestia nigdy nie przejdzie na nowszą wersję gry. Nie jest to opłacalne przepisywanie tego wszystkiego.
Na Vestii raczej już nie będzie tylu graczy jak kiedyś, bo po prostu Ci "starzy" już nie grają w Tibie, ewentualnie grają na innym ots 2-5 dni i kończą co chwilę.

Myślę, że jeśli na serwerze exp zostałby zmieniony to wpłynęłoby to pozytywnie na wszystko.
Wtedy rozgrywka nie byłaby taka szybka, wystarczy wbić 1600 i zrobić Elven Quest - wtedy już rozgrywka się kończy, bo pierwsza gildia która zrobiła quest nie pozwoli drugiej na jej skończenie co wiąże się z bezustawnym expieniem na elven.

Myślę, że summony nie są potrzebne i myślę, że służą do zapychania IS.

- Dodanie potwora który zadaje więcej obrażeń i ma więcej zdrowia, gdy zginie z (item do ustalenia przez administrację), rzuci na ziemię płomień, który zapewnia dużą ilość doświadczenia ale nie zawsze i nie cały czas
To nie ma sensu. Obecne najazdy bossów (te standardowe jak i o różnych porach) są wystarczające.

Dodanie questów które będzie się robiło 3 godziny, 2 dni lub potrzeba będzie zdobyć przedmiot żeby zrobić tego questa
Są już takie Questy - przykładem może być Fenrir Quest albo Elven Quest. To są Questy które kończy 1/2 gildie, bo potrzeba tam dużą ekipę aby skończyć quest a Fenrir kończy zazwyczaj jedna ekipa XD

Przebudowa pomieszczenia expowiska na jakieś większe i fajniejsze.
Faktycznie, wygląd całej Vestii sięga X lat. Może i wypadałoby zmienić, ewentualnie odświeżyć wszystko.

Szata graficzna strony, wygląd mapy - w sumie wszystko powinno być odświeżone. Ludzie już nie wracają na "stare śmieci".
Jeśli Gumiok chce aby ktoś tutaj grał, to czeka przed nim sporo pracy aby wszystko było tak nowe i jednocześnie stare z swoim klimatem, żeby ktoś tutaj grał.

Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
usuń exori maxy ,Summons Bag, Prey Stone, Serce Boga Smoków, UE Boost wejdzie 150 więcej niż teraz i będzie 400 osób na OTS + Mc masz około 1000. - ( No ale wiadomo wtedy będzie mniej pieniędzy ;] )
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości