Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bossy-nagrody
#1
Witam, chciałbym zaproponować wprowadzenie "skrzynek" czy czegoś w tym rodzaju jako nagrode za bicie bossa, każdy miałby swój własny loot wiadomo, że szansa na coś dobrego musiała by być niezwykle mała albo po prostu tylko osoby które zadały najwięcej  dmg miałyby szanse na te najlepsze itemy, chodzi o to że na tego bossa po prostu leci tyle osób że nawet osoba która wygra i zada najwięcej dmg na 99% nie otworzy tego bossa bo jest tam za duzy mlyn, a gdyby wprowadzic za to loot indywidualny to kazdy by coś dostał i miał szanse na jakiś fajny itemek co na pewno urozmaiciło by ten 'najazd bossa', co wy na to?
#2
Dlatego Cipsoft wprowadził Reward Box'y Big Grin Big Grin
#3
O czyms takim własnie mysle zeby wprowadzic tu poczekajmy co na to administracja Big Grin
#4
Można by zrobić skrzynkę, którą po prostu mogą otworzyć dwie osoby, top damage i last hit, ALBO każdy kto zadał chociaż 1% HP damage mobowi (albo 0,1% HP) może ją otworzyć, ale jest tylko 30% szansa na dobry drop, a 70% to 5 GI?
#5
Itemy z bossow są rare dlatego, że trudno je zdobyc.
Gdyby łatwo można je było lootnać nie byłyby rare.
[Obrazek: logo.png]
#6
xDDDD

"Jak słońce nie świeci to jest ciemno" ~ Paulo Daxinelho

Chodzi, żeby nie wygrywały skrypty tylko szczęście Smile Wtedy jest bardziej fair Smile
#7
(19.04.2017, 22:18)Shazzy napisał(a): Można by zrobić skrzynkę, którą po prostu mogą otworzyć dwie osoby, top damage i last hit, ALBO każdy kto zadał chociaż 1% HP damage mobowi (albo 0,1% HP) może ją otworzyć, ale jest tylko 30% szansa na dobry drop, a 70% to 5 GI?

Ekstra. Teraz z bosa leci jeden item. Bosa bije z 50 ludzi, powiedzmy że każdy spełni ten wymóg 1 albo 0,1 procenta. Każdy 30 procent z nich dropnie dobry drop, czyli z jednego item po twojej zmianie byłoby ich 15 xd bucu ty
#8
Szukam alternatyw i nie pomagasz XD
#9
Zgadzam się w 100%. Dam przykład ferumbras hata na hexerze/real tibii. Tam są reward boxy, a feru hat i tak na rl 40kk+, na hexerze 800kk+. Czyli na realu 400zł, a na hexerze 400/500 zł
#10
No to prosta sprawa, pozostawić tak jak jest czyli osoba która zada największy dmg zgarnia całego loota, tak jak do tej pory czyli 1 rare item dropa, a oprócz tego pojawia się po bossie reward chest z którego można dropnąć w różnych % w zależności od itemu (rare item ustawić np. na drop 0,001% więc nie pierdolcie że byłoby 15 dropów rare itema na bossie, bo jakby spadł jeszcze jeden rare item to max), ta skrzynka byłaby dla każdego kto zadał dmg. Prawda jest taka, że osoby bez gildii nie mają szansy na jakikolwiek drop z bossa, a PODOBNO TAKOWO VESTIA JEST POSTAWIONA DLA GRACZY NIE GILDI, więc każdy miałby szansę na jakąś esencję czy chociaż gi.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości