Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niesłuszne Bany
Sad 
Dostałeś niesłusznego bana? Napisz tutaj! Na jednego bana przysługuje jeden post - reszta będzie usuwana, a zbędny spam jedynie przedłuży czas rozpatrywania zgłoszenia. Należy się zastosować do wzoru:

Cytat:Nick zbanowanej postaci:
Powód zbanowania:
Odwoładnie się:
Banujący:

Posty użytkowników niestosujących się do wzoru nie będą rozpatrywane.
[Obrazek: 18012019-981961.gif][Obrazek: 18012019-981961.gif][Obrazek: 18012019-981961.gif]
Odpowiedz
Nick zbanowanej postaci: Vani Vidi Vici
Powód zbanowania: Obraza Supporta
Odwołuje się: Witam, zostałem zbanowany, ponieważ napisałem na czacie cytując mniej więcej " Wszedł tutor i banuje na czacie każdego. Więc jest cisza. wymieniłem nick Tutora ( coś dodałem, lecz nie obrażając ) na koniec napisałem Jebać Brudasa. Dodam że jak wiemy Tutor nie posiada imunitetu(?) Żadnego który nakazuje szacunek do tej osoby. Jest to w 100% zwykły gracz, którego można zabić jak i wyzwać jeżeli na to zasłuży. Wyżej wymieniony tutor którego nick nie pamiętam a nie chce sprawdzać bo mam słabe łącze aktualnie, nałożył blokade pisania na help, za to że mu odpisałem. Więc troche mnie to zirytowało. Nie potrzebnie nawoływałem do agresji w jego stronę. Wyciągnę z tego wnioski, i na drugi raz już emocje schowam w kieszeń. Proszę o odblokowanie "konta/postaci" . Pomagam graczom gdy tylko mogę, odciążam " Administracje " a raczej staram się. 3 dniowa blokada jest naprawdę srogą karą, a to było moje pierwsze i na pewno ostatnie wykroczenie które popełniłem. Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie tej wiadomości, Pozdrawiam.
Banujący: [CM] Castello
Odpowiedz
(27.12.2018, 10:03)Vani Vidi Vici napisał(a): Nick zbanowanej postaci: Vani Vidi Vici
Powód zbanowania: Obraza Supporta
Odwołuje się: Witam, zostałem zbanowany, ponieważ napisałem na czacie cytując mniej więcej " Wszedł tutor i banuje na czacie każdego. Więc jest cisza. wymieniłem nick Tutora ( coś dodałem, lecz nie obrażając ) na koniec napisałem Jebać Brudasa. Dodam że jak wiemy Tutor nie posiada imunitetu(?) Żadnego który nakazuje szacunek do tej osoby. Jest to w 100% zwykły gracz, którego można zabić jak i wyzwać jeżeli na to zasłuży. Wyżej wymieniony tutor którego nick nie pamiętam a nie chce sprawdzać bo mam słabe łącze aktualnie, nałożył blokade pisania na help, za to że mu odpisałem. Więc troche mnie to zirytowało. Nie potrzebnie nawoływałem do agresji w jego stronę. Wyciągnę z tego wnioski, i na drugi raz już emocje schowam w kieszeń. Proszę o odblokowanie "konta/postaci" . Pomagam graczom gdy tylko mogę, odciążam " Administracje " a raczej staram się. 3 dniowa blokada jest naprawdę srogą karą, a to było moje pierwsze i na pewno ostatnie wykroczenie które popełniłem. Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie tej wiadomości, Pozdrawiam.  
Banujący: [CM] Castello

Regulamin zabrania obrażania członków supportu na kanale Help  (2.C Obrażanie członków supportu na help channelu karane jest banem na konto. )

Log z kanału Help: 09:18 Vani Vidi Vici [419]: jak jakis pojebany tutor wszedl co daje muta, to nikomu sie pisac nie chce. JEBAC Endorfine !  Wszyscy Razem jebac brudasa  xD 

Endorfina postanowiła przymknąć lekko na Twój wybryk oko, więc skrócam bana do północy.
[Obrazek: 18012019-981961.gif][Obrazek: 18012019-981961.gif][Obrazek: 18012019-981961.gif]
Odpowiedz
Nick zbanowanej postaci: TAY-K
Powód zbanowania: obraza
Odwoładnie się: Witam, zostałem zbanowany z powodu obrazy osoby z supportu. Expiłem postać, gdy po chwili na serwerze zaczeły sie lagi, umarłem przez lagi i sie podkurwiłem, napisałem na Ts3 do CM'a w sprawie tych lagów z troche obrazliwymi slowami. Dostałem bana na zawsze oraz moja postać została zbanowana, gdy napisałem na tibii dostałem odpowiedź w stylu ''inni nie narzekali na lagi, polecam zainwestowac w lepszy internet''. Następnie gdy inne osoby z gildii napisały, ze tez mieli lagi, odpisał że to i tak nie jest usprawiedliwienie bo go obrażałem, moim zdaniem jest to troche niesprawiedliwe i jest to lekkie zamiatanie sprawy pod dywan(chodzi o lagi), oczekuje na w miare szybkie rozpatrzenie, Pozdro.
Banujący: Daxin
#FREE_TAY-K
Odpowiedz
(29.12.2018, 18:47)weedman napisał(a): Nick zbanowanej postaci: TAY-K
Powód zbanowania: obraza
Odwoładnie się: Witam, zostałem zbanowany z powodu obrazy osoby z supportu. Expiłem postać, gdy po chwili na serwerze zaczeły sie lagi, umarłem przez lagi i sie podkurwiłem, napisałem na Ts3 do CM'a w sprawie tych lagów z troche obrazliwymi slowami. Dostałem bana na zawsze oraz moja postać została zbanowana, gdy napisałem na tibii dostałem odpowiedź w stylu ''inni nie narzekali na lagi, polecam zainwestowac w lepszy internet''. Następnie gdy inne osoby z gildii napisały, ze tez mieli lagi, odpisał że to i tak nie jest usprawiedliwienie bo go obrażałem, moim zdaniem jest to troche niesprawiedliwe i jest to lekkie zamiatanie sprawy pod dywan(chodzi o lagi), oczekuje na w miare szybkie rozpatrzenie, Pozdro.
Banujący: Daxin
#FREE_TAY-K

Napisałeś na TSie bardzo obraźliwe i szczeniackie wyzywki. Na żadne inne raporty nie odpisywałem więc nie wiem z kim rozmawiałeś.
Apropos lagów to nie było żadnego mass kicka.
Sprawa jest ewidentna. Takie zachowanie na serverze nie będzie tolerowane.
Nie widze żadnych przeprosin, a jedynie roszczenia i nieudolne próby usprawiedliwienia.
Ban podtrzymany.
Pozdrawiam.
[Obrazek: logo.png]
Odpowiedz
Daxin odbanuj tego kretyna...Przecież nic na tym nie tracisz, my nie bedziemy mieli ludzi na gather, wyjdziemy z otsa, a wiesz co bylo na tamtej edycji jak timki wyszły z otsa...Daxin jebac tego kretyna odbanuj go... : o
Odpowiedz
(29.12.2018, 19:13)DOMINANDO PSYCHA napisał(a): Daxin odbanuj tego kretyna...Przecież nic na tym nie tracisz, my nie bedziemy mieli ludzi na gather, wyjdziemy z otsa, a wiesz co bylo na tamtej edycji jak timki wyszły z otsa...Daxin jebac tego kretyna odbanuj go... : o

Główną dewizą naszego serwera jest uczciwość i zdrowy rozsądek.
Żeby zapewnić na serwerze dobrą atmosferę każdy musi przestrzegać zasad, które zostały ustalone w regulaminie.
Tamta osoba nie zastosowała się do zasad, dlatego otrzymała bana - odbanowanie w takiej sytuacji byłoby nieuczciwe w stosunku do innych graczy.
Następnym razem lepiej stosować się do regulaminu, a wszyscy będziemy żyli w przyjaźni.
Sprawę uważamy za zamkniętą.
[Obrazek: 27102017-7918136.png]

Trzy poprzednie edycje trwały łącznie 19 miesięcy, w trakcie ich trwania łącznie odpowiedzieliśmy na:
- 24379 pytań na help channelu,
- 11682 raportów na ctrl+R,
- 858 wiadomości na fanpage,
- 663 postów na forum,
- około 3500 wiadomości na TeamSpeaku.

Biorąc pod uwagę średni czas potrzebny na odpisanie, klepaliśmy w klawiaturę przez 1378642s, co łącznie daje 15 dób i 23h pisania bez przerwy.
Dodatkowo odbyliśmy około 1100 rozmów na TeamSpeaku, co mniej więcej trwało 3 doby i 9h.
Na TeamSpeaku byliśmy dostępni średnio 18h na dobę, na fanpage 15h na dobę, średni czas odpowiedzi wynosił 9 minut.

Jak łatwo można policzyć, na sam support poświęciliśmy łącznie bez przerwy ponad 19 dni i nocy.

Szanujmy swój czas! Kontaktując się z administracją od razu przejdź do rzeczy i krótko opisz swój problem/pytanie Smile

Odpowiedz
Skąd miałem wiedzieć z kim pisze, chciałem wyjaśnić to normalnie, ale pomimo tego że nie odpisałeś tylko odrazu zbanowałeś nie miałem jak. Wiem że nie powinienem sie tak zachować. Chce tylko pograć w gre bez spinania sie. Przepraszam za moje wybuchowe zachowanie i mam nadzieje, że to wiecej sie nie powtórzy.
Odpowiedz
Nick zbanowanej postaci: Toodoluz
Powód zbanowania: Dice bot
Odwoładnie się: Witam chcialem na wstpie przeprosic, niedoczytalem regulaminu odnosnie zakazu uzywania dice bota. napisalem skryp i poprostu chialelm sobie go przetestowac. czy byla by mozliwosc zmniejszenia kary na bana np 24h a nie 3dni. bede wdzieczny 
dziekuje  
Banujący:[CM] Castello
Odpowiedz
Moze nie skarga ale bardziej pytanie co do Supportu, dokladnie do CMA Castello, czy Ty jak zaczynasz grac na jakims serverze tibi/lub innej grze to czytasz regulamin od gory do dolu caly? Tongue. Bo wydaje mi sie ze jezeli nie wiedzialem o tym ze nie wolno handlowac postaciami, a to raczej dalo sie wydedukowac bo napisalem to dopiero 1 raz, to warto bylo dac mi moze jakies ostrzezenie zamiast bana na 3 dni, no ale jak tam uwazasz. Zycze milej pracy Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości