Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niesłuszne Bany
Sad 
Dostałeś niesłusznego bana? Napisz tutaj! Na jednego bana przysługuje jeden post - reszta będzie usuwana, a zbędny spam jedynie przedłuży czas rozpatrywania zgłoszenia. Należy się zastosować do wzoru:

Cytat:Nick zbanowanej postaci:
Powód zbanowania:
Odwoładnie się:
Banujący:

Posty użytkowników niestosujących się do wzoru nie będą rozpatrywane.
Odpowiedz
Nick zbanowanej postaci: AZREI DEADLY HANDSOME
Powód zbanowania: NIBY sprzedawanie konta
Odwołanie się: Dostałem bana na koncie niby za sprzedawanie konta jak ani nie pisalem na trade, ani nic
Banujący: Castello
Jak nie macie dowodów na to, że niby sprzedawałem konto to dawać ub, bo expiola musi być sztywniutko
Odpowiedz
(26.12.2017, 21:00)Azrei napisał(a): Nick zbanowanej postaci: AZREI DEADLY HANDSOME
Powód zbanowania: NIBY sprzedawanie konta
Odwołanie się: Dostałem bana na koncie niby za sprzedawanie konta jak ani nie pisalem na trade, ani nic
Banujący: Castello
Jak nie macie dowodów na to, że niby sprzedawałem konto to dawać ub, bo expiola musi być sztywniutko

Zgadza się, jeśli sprzedajesz postać za PLN i piszesz o tym na tsie, to zorientujemy się, że to akurat Ty.
[Obrazek: 27102017-7918136.png]

Poprzednia edycja trwała 8 miesięcy(od 7 kwietnia do 15 listopada), w trakcie jej trwania łącznie odpowiedzieliśmy na:
- 7065 pytań na help channelu,
- 4937 raportów na ctrl+R,
- 294 wiadomości na fanpage,
- 537 postów na forum,
- około 1000 wiadomości na TeamSpeaku.

Biorąc pod uwagę średni czas potrzebny na odpisanie, klepaliśmy w klawiaturę przez 404115s, co łącznie daje 4 doby i 17h pisania bez przerwy.
Dodatkowo odbyliśmy około 400 rozmów na TeamSpeaku, co mniej więcej trwało 1 dobę i 9h.
Na TeamSpeaku byliśmy dostępni średnio 19h na dobę, na fanpage 14h na dobę, średni czas odpowiedzi wynosił 12 minut.

Jak łatwo można policzyć, na sam support poświęciliśmy łącznie bez przerwy ponad 6 dni i nocy.

Szanujmy swój czas! Kontaktując się z administracją od razu przejdź do rzeczy i krótko opisz swój problem/pytanie Smile
Odpowiedz
@Gumiok
Nie pisałem jaki nick chara, ale castello doszedł, że to ja. Miał rację to ja, ale myślę, że w święta można okazać troszkę empatii i dać drugą szansę, jak wiadomo 3 dni na ten moment gry to bardzo dużo. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby
Odpowiedz
Nick zbanowanej postaci: TTCOD
Powód zbanowania: Rookowanie postaci
Odwołanie się: Bez przesady, padłem 15 razy bo chciałem staminę odnowić i dostałem z automatu bana...
Banujący: automat
Odpowiedz
Nick zbanowanej postaci: Triada
Powód zbanowania: Pisanie prawdy lecz troche w wulgarny sposob.
Odwoładnie się: moze tak troche skrocicie te mute na helpie ?
Banujący: Zdenerwowany gumiok
Odpowiedz
(07.01.2018, 08:53)zieziol legendari pg plajer napisał(a): Nick zbanowanej postaci: Triada
Powód zbanowania: Pisanie prawdy lecz troche w wulgarny sposob.
Odwoładnie się: moze tak troche skrocicie te mute na helpie ?
Banujący: Zdenerwowany gumiok

Gdybyś przeczytał po co został stworzony ten temat, to zobaczyłbyś, że służy on do odwołań od banów, a nie muteów.
Żeby zasłużyć na mute powyżej 600 minut trzeba się postarać i nie wystarczy napisać jakiejś jednej wiadomości.
Skoro dostałeś 60000min przerwy od helpa, to znaczy, że tyle razy widziałem jak spamowałeś na helpie, że Twój nick zapadł mi w pamięci.

Poprzednia edycja trwała 8 miesięcy(od 7 kwietnia do 15 listopada), w trakcie jej trwania łącznie odpowiedzieliśmy na:
- 537 postów na forum,

Biorąc pod uwagę średni czas potrzebny na odpisanie, klepaliśmy w klawiaturę przez 404115s, co łącznie daje 4 doby i 17h pisania bez przerwy.
Dodatkowo odbyliśmy około 400 rozmów na TeamSpeaku, co mniej więcej trwało 1 dobę i 9h.
Na TeamSpeaku byliśmy dostępni średnio 19h na dobę, na fanpage 14h na dobę, średni czas odpowiedzi wynosił 12 minut.

Jak łatwo można policzyć, na sam support poświęciliśmy łącznie bez przerwy ponad 6 dni i nocy.

Szanujmy swój czas! Kontaktując się z administracją od razu przejdź do rzeczy i krótko opisz swój problem/pytanie Smile
Odpowiedz
Nick zbanowanej postaci: Vujt
Powód zbanowanie nie pamietam
Odwolanie sie : prosze o odblokowanie postaci nie wiem za co dostalem bana peosze miodblokowac bo chcialbym juz sobie pograc
Banujący: nawet nienwiem kto.
Ps:prosze o odblokowane bo chcial bym juz sobie
Pograc
Odpowiedz
(12.01.2018, 15:08)Maxdeer napisał(a): Nick zbanowanej postaci: Vujt
Powód zbanowanie nie pamietam
Odwolanie sie : prosze o odblokowanie postaci nie wiem za co dostalem bana peosze miodblokowac bo chcialbym juz sobie pograc
Banujący: nawet nienwiem kto.
Ps:prosze o odblokowane bo chcial bym juz sobie
Pograc

Świadomie i celowo reklamowałeś inny server, ban nie zostanie zdjęty.

- 537 postów na forum,

Odpowiedz
Nick zbanowanej postaci: Vujt
Powód zbanowanie :reklamowanie innego otsa.
Banujacy : Castello
Przepraszam ale to moj brat reklamowal prosze o unbana bo nie mam na czym grac a juz sobie poexpil prosze.
Moge zagwarantowac ze juz sie to nieb powtorzy.
A jezeli by sie powtorzylo to mozecir z gory dac perma bana na ip.
Prosze was bo zalezy mi dzis na gather i expiolka obiecuje ze juz sie takie cos nie zdazy..Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości