Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niesłuszne Bany
Sad 
Dostałeś niesłusznego bana? Napisz tutaj! Na jednego bana przysługuje jeden post - reszta będzie usuwana, a zbędny spam jedynie przedłuży czas rozpatrywania zgłoszenia. Należy się zastosować do wzoru:

Cytat:Nick zbanowanej postaci:
Powód zbanowania:
Odwoładnie się:
Banujący:

Posty użytkowników niestosujących się do wzoru nie będą rozpatrywane.
[Obrazek: 18012019-981961.gif][Obrazek: 18012019-981961.gif][Obrazek: 18012019-981961.gif]
Odpowiedz
Nick zbanowanej postaci: ZBAKANY EMOKAH
Powód zbanowania: Reklama / spam
Odwoładnie się: Nie miałem bladego pojęcia że nie można reklamować kryptowalut.. nic złego w sumie nie zrobiłem. nie ucierpiał twój server ani nikt nie przestał grać. proszę o unbana Wink
Banujący: GOD Gumiok
Odpowiedz
(25.04.2019, 22:53)Mavo napisał(a): Nick zbanowanej postaci: ZBAKANY EMOKAH
Powód zbanowania: Reklama / spam
Odwoładnie się: Nie miałem bladego pojęcia że nie można reklamować kryptowalut.. nic złego w sumie nie zrobiłem. nie ucierpiał twój server ani nikt nie przestał grać. proszę o unbana Wink
Banujący: GOD Gumiok

Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
Zamiast od razu wyzywać, wystarczyło się grzecznie zapytać o co chodzi, a może zgodziłbym się na "ub za poradnik na forum".

Przy okazji może wytłumaczę, że spamowanie całą gildią czy pisanie "dajesz ub albo dajemy xloga" nic nie da. Dewizą serwera jest uczciwość i zdrowy rozsądek. Dzięki temu pierwszemu, każdy gracz jest równy i nie takiej sytuacji, żeby gildia była faworyzowana.

Odwołanie odrzucone i nie będę tolerował dalszego spamu.
[Obrazek: 27102017-7918136.png]

Trzy poprzednie edycje trwały łącznie 19 miesięcy, w trakcie ich trwania łącznie odpowiedzieliśmy na:
- 24379 pytań na help channelu,
- 11682 raportów na ctrl+R,
- 858 wiadomości na fanpage,
- 663 postów na forum,
- około 3500 wiadomości na TeamSpeaku.

Biorąc pod uwagę średni czas potrzebny na odpisanie, klepaliśmy w klawiaturę przez 1378642s, co łącznie daje 15 dób i 23h pisania bez przerwy.
Dodatkowo odbyliśmy około 1100 rozmów na TeamSpeaku, co mniej więcej trwało 3 doby i 9h.
Na TeamSpeaku byliśmy dostępni średnio 18h na dobę, na fanpage 15h na dobę, średni czas odpowiedzi wynosił 9 minut.

Jak łatwo można policzyć, na sam support poświęciliśmy łącznie bez przerwy ponad 19 dni i nocy.

Szanujmy swój czas! Kontaktując się z administracją od razu przejdź do rzeczy i krótko opisz swój problem/pytanie Smile

Odpowiedz
Nick zbanowanej postaci: Sataxim RP
Powód zbanowania: Reklama
Odwoładnie się: Nie miałem na celu reklamowania innego serwera. W zasadzie to nie była nawet reklama, po prostu napisałem tylko 2 razy na kanale ogólnym, że za pół godziny startuje taki i taki serwer i czy będzie ktoś szedł się pobić na MC (bo tutaj dalej zamierzam grać i będę grał). Nie mam z tego żadnych korzyści, ani Twój serwer strat. Jestem topowym graczem, który gra na Twiom serwerze od początku i wydał na niego już trochę kasy, więc chciałbym skorzystać z dalszej przyjemności grania moją postacią. Sytuacja więcej się nie powtórzy z mojej strony. Proszę o unbana. Pozdrawiam Wink
Banujący: CM Castello
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości